На Рівненщині діти професійно займаються картингом

В районному будинку школяра діти мають можливість займатися картингом. Нині в гуртку – 30 вихованців. Четверо з них мають медалі з першості України, а наймолодшому кандидату в майстри спорту з картингу виповнилося лишень 7 років. Загалом грамоти, кубки та медалі різного ґатунку ледь поміщаються на одному столі. Втім керівник гуртка картингу Острозького будинку школяра, тренер із 33-річним стажем Сергій Жданов розповів, що титули та нагороди – це не головне, адже гордість для кожного педагога – виховати людину.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, загалом із дітьми займаються за семи напрямами: художньо-естетичним, туристсько-краєзнавчим, науково-технічним, гуманітарним, спортивно-оздоровчим, військово-патріотичним, екологічним. Аби охопити позашкільною освітою сільських учнів, із ними педагоги працюють у їхніх же школах, зазначив голова Острозької райдержадміністрації Василь Дума.

Ключові слова: 

Коментарі

Хороша альтернатива негативному впливу вулиці. Діти мають бути зайняті, а коли це заняття спортом, то це подвійна користь.

У селах не завжди є можливість дітям реалізувати власні бажання та мрії. Але протягом останніх років все більше і більше зявляється гуртків, судячи по нашій місцевості, де можна підібрати справу до душі. Звичайно у цьому заслуга і ентузіастів і органів влади. Саме тут їх співпраця, взаєморозуміння та підтримка дали позитивний результат.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.