На "Новому каналі" співак із Рівного співав під ударами електроструму. ВІДЕО

У новому та у де чому навіть небезпечному телешоу "Нового каналу" - "Співай, якщо зможеш!" взяв участь рівненський співак, відомий також, як учасник проекту "Голос країни" та "Битва хорів" Микола Бобрик.

Читайте також: Рівненський співак разом з Русланою хоче перемогти у "Битві хорів"

Вчора, 18 листопада вийшов у ефір "електрострумовий" виступ співака. Як розповів Микола Бобрик, участь у проекті "Співай, якщо зможеш!" взяв із цікавості:

- Мені зателефонували із телеканалу та запропонували стати учасником нового проекту, але за умови, що я повинен мати благодійну мету. На таку пропозицію, я відповів лаконічно –  вже багато часу співаю у хорі Свято-Покровського кафедрального собору міста Рівне, тому якщо на проекті я виграю гроші - пожертвую на розпис собору.

Змагався хлопець у команді ЕL Кравчука разом із Юлією Войс та Дмитром Скалозубовим. Коли дійшла черга до виступу, хлопець проявив найвищий рівень мужності – під ударами електричного струму зумів мужньо проспівати до останнього акорду пісню Вадима Козаченка "Больно мне, больно". Такий виступ викликав у суддів шоу Дмитра Коляденка, бабусі Анни Сєдакової та Сергія Притули багато позитивних відгуків та компліментів.

Як розповідає прес-служба "Нового каналу", участь у проекті беруть шість відомих особистостей та два звичайних учасника "із народу", із яких формують дві команди.

Два колективи змагаються за грошовий приз, виконуючи заради перемоги різні популярні музичні хіти. Але не все так просто, в процесі виконання пісень на учасників шоу очікують різного роду випробовування. Справа у тому, що сцена телепроекту наповнена різними пастками та лякаючими несподіванками.

На героїв програми очікують різні перепони на шляху демонстрації їхнів талантів: то підлога "втекла" з-під ніг, то світло погасло, то необхідно було співати знаходячись по шию у воді… У результаті, та команда, яка найкраще справилася із своїм виступом у таких важким умовах – виграє приз. Всі зароблені гроші дістаються простому учаснику команди, який витратить гроші на своє оригінальне бажання.

Загалом "струмовий" виступ співака закінчився його перемогою із грошовим нагородженням у сумі 16 300 гривень.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.