На Рівненщині стартує конкурс "Намалюй свято"

Якого кольору Великоднє сонце? Чим відрізняється Різдвяна ніч від сотень інших? Які весняні квіти люблять усі на світі жінки? Як виглядає День Незалежності? Відповіді на всі ці запитання зможуть запропонувати діти з кожного району Рівненщини. Щоправда, їх потрібно буде не написати, а намалювати. При чому, зробити це варто оригінально. Адже спеціально для вихованців позашкільних закладів стартує унікальний конкурс під назвою "Намалюй свято".

В його результаті кращі дитячі роботи стануть основою представницьких листівок, які надсилає голова облдержадміністрації Василь Берташ. За умовами конкурсу, що відбуватиметься під патронатом очільника Рівненщини, школярі можуть малювати ілюстрації до шести свят: Нового Року і Різдва, Великодня, Дня Конституції, Дня Перемоги,  Дня Незалежності, а також до 8 березня. Роботи оцінюватимуть спочатку на районному рівні, а потому і на обласному. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Подібні конкурси серйозний крок до заохочення малечі та школярів творити. Можливо хтось із дітей запропонує неочікуваний варіант, от як наприклад 11-річна українка, яка перемогла у конкурсі мультфільмів у Німеччині. "Свіжий погляд" на справжні цінності.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.