На Рівненщині відремонтували лікарню за два мільйони

Голові облдержадміністрації Василеві Берташу продемонстрували реконструйовану центральну районну лікарню в місті Острог. Дотепер її капітально не ремонтували 40 років. Нині  ж працювати стало комфортніше, розповіли медики очільникові області. Задоволені новими умовами, а також обслуговуванням і пацієнти.

Завдяки понад двом мільйонам бюджетних інвестицій кабінети й палати стали сучасними. Крім того, в медзакладі замість старих вікон встановили енергоощадні. Також задля комплексного енергозбереження перекрили дах та утеплили фасад. А ще замінили всі застарілі інженерні мережі. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Як добре, що наша медицина стає сучасною. Тепер і осблуговування буде на достойному рівні. Радує те, що влада дбає про простий народ та його медичне обслуговування.

Якщо комфортно лікарям, то це має передатись і відвідувачам.

Шановний ну для чого знову це обріхування, ремонт зроблений достойний, місцеві мешканці задоволенню якістю надання медичних послуг.

Ха)))) Смiху, не можу.....!!!)))В той день був там перед приїздом "боярина" Веляник бігав відбиті лутки дверей фарбував))))))) видно 2 мільйони не вистачило, за свої фарбу купував))), щоб не ремонтувати лутки))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.