У Верховній Раді проголосували проти святкування ювілею Радивилова

Фракції Партії регіонів та Компартії у Верховній Раді "провалили" голосування за постанову про відзначення 450-річчя Радивилова на державному рівні. Автором вказаної постанови, зареєстрованої у парламенті під номером 2053, виступив народний депутат від 154-го виборчого округу Валентин Королюк.

Проект Постанови "Про відзначення 450-річчя міста Радивилів Рівненської області" 20 листопада вже вшосте був включений до порядку денного Верховної Ради. Постановою, зокрема, передбачається створення оргкомітету, який визначить обсяг фінансування відзначення 450-річчя Радивилова, - розповідає прес-служба Народного депутата Валентина Королюка. Також рекомендується Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену визначній даті, а "Укрпошті" – видати серію поштових марок.

Результати голосування були промовистими: "за" – 143, "проти" – 2, "утрималися" – 10, не голосували – 233. З фракції Партії регіонів "за" проголосувало всього лиш 4 депутата, а Компартія взагалі не дала жодного голосу. Нардепи від Рівненщини усі проголосували "за". Крім одного – Миколи Сороки.

За словами Валентина Королюка, він буде наполягати на повторному включенні у порядок денний Верховної Ради проекту постанови про відзначення 450-річчя Радивилова.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.