На Рівненщині відсвяткували день польської незалежності

З нагоди відзначення річниці незалежності Польщі – 11 листопада, Товариство польської культури та Здолбунівський університет Третього Віку, що діють у нашому місті організували святковий захід, який відбувся  17 листопада у приміщенні дитячої музичної школи, - повідомляє сайт Zdolbunivcity.

Участь в святкуванні взяли чиновники Здолбунівської РДА, райради і міськради, настоятель костелу св. ап. Петра і Павла в м. Здолбунів о. Андрій, консул пан Міхал Богдановіч та консул пані Марта Олєхінска.

Святкування розпочалися  з виконання державних гімнів Польщі та України. Усі присутні ознайомилися  про історичний шлях польського народу до незалежності.

В ході концерту звучали патріотичні пісні  та вірші польською мовою у виконанні жіночого ансамблю “Сеньйорки”,  учнів суботньої школи по вивченню польської мови при товаристві  польської культури, був проведений монтаж слова за участі ведучої Діани Матвійчук, організатором якого є вчителька  польської мови пані Барбара Дзюрковска. Кожен виступ закінчувався бурхливими аплодисментами та підтримкою юних артистів.

По закінченню даного заходу всі присутні були запрошені на частування з солодощами.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.