Мер Рівного не хоче забирати збитковий "Рівнеоблводоканал"

Кому віддати  «Рівнеоблводоканал» вирішували рівненські чиновники у середу, 20 листопада, під час новоствореної робочої групи. Ще у 2011 році депутати Рівненської обласної ради ухвалили рішення «Про передачу РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» у власність територіальної громади міста Рівне». Однак, воно й досі не виконане. 

Міський голова Володимир Хомко, із таким рішенням не згоден і вимагає його скасувати, оскільки місто немає коштів щоби утримувати підприємство. За словами мера, місто не має наміру відмовлятися від «Рівненоблводоканалу», проте, для нормальної роботи потрібно розділити фінансові зобов’язання між  містом та областю.

- Щоб виконати  рішення обласної ради, потрібен лише мій підпис. Я його відмовився ставити, через те, що я не знаю де взяти 25 мільйонів, - зазначає міський голова Рівного. -  Ми переговорили з головою обласної адміністрації та прийняли спільне рішення про створення цієї комісії для того, щоб подумати, що робити далі. Місто не ухиляється від роботи з водоканалом, ми своєї відповідальності не знімаємо і готові до співпраці. Необхідно просто розділити фінансові зобов’язання між областю та містом. Рік тому водоканалу списали борги і він вийшов на нуль, а за рік знову набрав 20 мільйонів боргів  – це безкінечний процес. Потрібно шукати вихід на безкоштовну, або дешеву електроенергію, без цього ми не обійдемося.

Тим часом, під час засідання робочої групи усі присутні погодилися, що місто не зможе утримувати «Рівенеоблводоканал», через це голова групи Роман Василишин запропонував ще раз вивчити всі документи і внести свої пропозиції під час наступного засідання яке призначили на понеділок, 25 листопада 2013 року.

Коментарі

Як то що - збитковий....Будуть або на свій баланс брати і модернізувати і на приатизацію віддавати.
Добре що мер питанням зайнявся. Що не кажи, а на своєму місці.
Респект. При владі, але не чорноротий...дядько.

Дааа? А шо такоє?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.