Кучерук зобов'яже "Батьківщину" не дерибанити землі Рівного

У суботу, 16 листопада у Рівному відбулось розширене бюро обласної організації ВО "Батьківщина". На зустріч приїжджав перший заступник голови центрального штабу партії, член політради партії Сергій Пашинський.

Під час зустрічі з рівненськими представниками партії, депутатам "Батьківщини" у Рівнераді представили зразок заяви, яку вони мають підписати до завтра, 21 листопада.

- Сергій Пашинський займався саме питаннями по Рівному. І ми прийняли рішення: не подобається вам те, що Кучерук сказав написати заяви, бо, можливо, не такий зміст? То запропонували іншу. Вона виважена та дає людині можливість, яка оступилась відійти від прірви і політичного небуття, від осуду людей. Ми фактично цією заявою ставимо крапку у питанні земельних ділянок. Бо там є зобов’язання не голосувати за 20 ділянок по Київській і відповідно не буде підтвердження, що ті люди отримають землю. У нас також є запитання по Погоринська-Федіна, по якій вони також не будуть голосувати, - прокоментував рішення в.о. голови Рівненської обласної організації ВО "Батьківщина", народний депутат Микола Кучерук.

"Я, депутат Рівненської міської ради, член партії ВО "Батьківщина"визнаю партійне керівництво фракцією і зобовязуюсь:

- з усіх питань винесених на розгляд сесій Рівненської міської ради голосувати в відкритому режимі;

- виконувати рішення бюро міської партійної організації щодо голосувань в Рівнераді;

- не підтримувати в ,другому слуханні питання щодо затвердження проектів землеустрою 20 земельних ділянок по вул. Київській в м. Рівне; 

- жодним чином не підтримувати розгляд питань щодо виділення 47 земельних ділянок в районі вулиць Погоринської-Федіна в м.Рівне", - йдеться у зразку заяви, яку, як стало відомо, підписали ще не всі депутати.

Нагадаємо, виконуючий обов`язки голови обласної організації організації "Батьківщини" Микола Кучерук раніше заявляв, що до засідання сесії 25 жовтня всі депутати "Батьківщини" мали відкликати свої голоси під рішенням про виділення 20 земельних ділянок та анулювати його.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Садівники" Рівнеради: Хто хоче отримати 67 ділянок міської землі?

Із 67 земельних ділянок для "садівників" Рівного роздали лише 20

Мер Рівного відмовився від землі садоводів. ВІДЕО

Турчинов наказав рівненській «Батьківщині» розібратись з «садівниками»

Коментарі

Кучерук із Щируком не тільки приятелі , а й їхні діти куми між собою !
Не треба простим людям голови дурити !

Чого ніхто не згадуе той плакат , що люди написали про Кучерука в Рівному , що він розвалив партію "Батьківщина " .
Чого Юля мовчить хіба вона цього не бачила ? Чого вона не реагуе ? Робіть висновки за кого нам голосувати !
Скажи хто коло тебе , я скажу хто ти !!!

Пресконференції і виключення з партії , зняття із партійних посад, а себе не бачить ? Читай статтю депутата міської ради м. Костополя А. Толочика в районій газеті про "деребан" землі в м.Костополі ! А хіба не причетний до цієї дільожки Кучерук ? Ось звідки беруться гроші на будинкі для коханки, земелька для Яковенків !!! Висновки напрошуються самі собою . Він депутат -недоторканий ! Чому для нього все можна , а комусь - зась !!!
Ось до чого приводить безнаказаність!!!

Никогда еще никто не смог запретить ворам воровать, и ровенская Батькивщина тоже не сможет..
Надо просто понять, что вся суть этой партии в том, что они врут и воруют, по-другому они не могут.. и поди пойми, от рождения они такие, или это предыдущие пребывания у власти на них так сказались?..
В любом случае, точно понятно: к власти их допускать нельзя - все раздерибанят и точка.

Влучно підмічено той факт що "Батьківщина" в Рівному тісно співпрацює з ПР. По іньшому і бути не може враховуючи той факт що Губанов є керівником міського голови "Батьківщини" Кульчинської на рівні Рівненської області. Хочеш бути при владі плати політичними уступками правлячій партії.

О троляки повилазили, зрозуміло що в опозиції не все гаразд, але не без участі ПР і їм подібних мавпенят

недалекий Кучерук и його Лядя

"- Сергій Пашинський займався саме питаннями по Рівному. І ми прийняли рішення: не подобається вам те, що Кучерук сказав написати заяви, бо, можливо, не такий зміст? То запропонували іншу." - А який зміст заяви був перед тим, що вони його відмовилися підписувати? Непевно їх вимагали присягти на вірність Кучеруку і зним ділитися ? ОПУБЛІКУЙТЕ ХТОСЬ ПОПЕРЕДНІЙ ТЕКСТ. І призвіще депутатів з "Батьківщини" що його підписали.

"Я, депутат Рівненської міської ради, член партії ВО "Батьківщина"визнаю партійне керівництво фракцією і зобовязуюсь: - Згадайте іньші ганебні голосування "Батьківщини" і знайте куди ноги ростуть. Тепер ясно хто керує депутатами в Батьківщині. ВСІ ВОНИ ПАРТІЙНІ ТУШКИ. люди для них ніщо. прівняння лише одне-БІЛЕ БРАТСТВО.

А шо, гр-н Кучерук досі не має земельки?!!!!!!!!! Ай-яй-яй! Чи уже має, просто йому ще хоцца? Нє,а шо, він не людина чи шо? Ну і що, що нардепук? Має право... А нє, уже не має, уже використав... Ну, тоді має право купити за грубі гроші.
Та шо там говорити! Вони на відміну від нас, на все "мають право", навіть на холопів - рядових членів партії, яким можна вказувати що, коли і як робити.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.