У Рівненській лікарні міг вибухнути апарат МРТ

Вчора, на порталі charivne.info зявилась інформація, що у хірургічному корпусі Рівненської обласної лікарні може вибухнути апарат МРТ:

«Як щойно стало відомо порталу «ЧаРівне.інфо» з перевірених джерел, у приміщенні хірургічного корпусу вже розпочалася евакуація стаціонарних відділень. За інформацією свідків, апарат МРТ вийшов з ладу і може вибухнути, а відтак, увесь корпус хірургічного відділення може завалитися.

Журналісти "ЧаРівне.інфо" звернулися за коментарем до прес-служби МНС області, де нас запевнили, що жодних повідомлень щодо надзвичайної ситуації до них не надходило. Відповідно, на територію РОКЛ МНСівці наразі виїжджати не планують. Втім, як нам вдалося довідатися, на місце події вже виїхали чиновники від медицини Рівненської обласної державної адміністрації.»

Проте ця інформація не підтвердилась.

- Станом на сьогодні ніякої загрози немає. Була проблема в тому, що у МРТ частково не працював компресор і ця проблема частково вирішена. Евакуації не було, - повідомив начальник обласного управління охорони здоров'я Віталій Бойко.

У прес-службі головного управління надзвичайних ситуацій повідомили, що виклику бригади не було:

- В обласну лікарню бригада не виїзджала і виклику не надходила. Якби вибухнув апарат МРТ, то це призвело б до руйнування і ми б першими були на місці події, також якби була евакуація, тоді б ми також виїзджали, - повідомили у прес-службі ГУ ДСНС в Рівненській області.

Коментарі

Пам,таєте, у нас і Чорнобиля, спочатку, не було..... А зараз при владі публіка, яку виховувала ком.партія і комсомол....

Вчора дзвонила двоюрідна сестра і розповіла, що забрала з лікарні дочку (позавчора зробили операцію), тому що в лікарні стався "якійсь витік". Люди стояли на вулиці, а вони кажуть що все нормально.

Навіщо приховують інформацію не зрозуміло. Адже багато в кого там лежать родичі або знайомі. Все Рівне на сьогоднішній день знає про ситуацію, яка трапилася, а вони кажуть, що евакуації не було!!!!!

Та як не було евакуації??? Я особисто забирав знайому з малолітньою дитиною, бо їх виганяли на вулицю лікарі. А знайома мені пізніше розповіла що навіть лежачих вивозили.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.