На Рівненщині засуджені прийняли таїнство Хрещення

На Рівненщині в Дубенській виховній колонії відбулося одне з найголовніших православних таїнств - Хрещення. Захід відбувся в церкві-базиліці колонії імені Ікони Пресвятої Богородиці Спорушниця Грішних, обряд здійснив Настоятель Свято-Георгіївського храму митрофорний протоієрей отець Євгеній Новосад.

- Двоє засуджених виявили  свідоме та самостійне бажання прийняти хрещення, - розповів начальник установи Сергій Макарук. - З вихованцями в установі систематично проводиться душпастирська робота, багато часу приділяється духовному вихованн.

 -Це таїнство є духовним народженням для кожної людини. Життя кожного християнина, як члена Церкви починається з Таїнства хрещення. Хрещення – це ворота, двері, через які ми входимо в простір спасіння. Впевнений, що вихованці, які сьогодні прийняли православне хрещення по-новому будуть сприймати оточуючий навколо себе світ та зроблять вірні висновки щодо свого місця  у суспільстві, – підкреслив  Настоятель Свято-Георгіївського храму митрофорний протоієрей отець Євгеній Новосад. Про це повідомляє прес-служба державної панітенціарної служби в Рівненській області.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.