На рівненській атомці відбудеться протиаварійне тренування

Відповідно до Плану основних заходів на 2013 рік та з метою відпрацювання організації та порядку управління діями персоналу при виникненні аварії на ВП РАЕС 28 листопада заплановано проведення загальностанційного протиаварійного тренування за темою "Радіаційна аварія на блоці № 1".

Метою протиаварійного тренування є удосконалення організації дій керівного складу ВП РАЕС у випадку виникнення аварії; практичних навиків оперативного персоналу щодо виявлення та класифікації аварії; приведення органів управління, сил та засобів в готовність до дій щодо локалізації і ліквідації аварійної ситуації; організації і порядку проведення заходів протирадіаційного захисту персоналу, населення і навколишнього середовища; забезпечення функціонування системи оповіщення, зв’язку та інформаційного обміну.

У ході тренувань планується провести оповіщення керівного складу ВП РАЕС, привести в готовність до дій систему аварійного реагування; відпрацювати зв'язок з місцевою, обласною та галузевими комісіями з питань надзвичайних ситуацій, громадськістю, відпрацювати підготовку і передачу відомостей про обстановку на АЕС представникам ЗМІ. Про це повідомляє прес-служба РАЕС.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.