Ольга Фреймут знову інспектує Рівне

Після попередніх відвідин Олі Фреймут усі побачили, яким закладам дісталась відзнака від ревізора, а яким - лиха слава. Сьогодні пані Ольга знову повернулася до нашого міста та тероризує власників табличок "Ревізора".

Зранку рівняни помітили знімальну групу біля кафе-кондитерської "Мелін", близько першої дня Ольга Фреймут обідала у ресторані "Люблін", а зараз вона разом із своєю командою знаходиться у готелі "Марлен".

Ще вчора після несподіваного наскоку знімальної групи телепередачі “Ревізор” одразу два тернопільські заклади позбулися відзнак Ольги Фреймут.

Ользі Фреймут сподобалися тернопільські ресторани. На форумах та соціальних мережах Тернополя пліткують, що нагороди “Ревізора” в інших містах дають не лише за чистоту та ввічливий сервіс. Мовляв, є й комерційна сторона питання, яку власники барів і готелів узгоджують з продюсерами передачі перед зйомкою. Не виключено, що такі чутки поширюють керівники закладів, які не пройшли прискіпливої перевірки, - зазначає сайт zz.te.ua.

В Тернополі знімальна група на чолі з Ольгою Фреймут працювала два дні, поселившись в одному з готелів на об’їзній. Наробивши гвалту і сенсацій в місцевому Інтернеті гості відбули в північному напрямку. 

Коментарі

Сумма позитивной таблички от 5 до 8 тыс долларов. с трансляцией по тв.для кафе.для отеля больше.

А я слышала от одного из работников ресторана, , что они платят хозяевам за инспекцию ресторанов, а за негативную "рекламу" там вообще бешенные деньги дают!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.