Рівненське підприємство працюватиме за міжнародними стандартами

Вже за кілька днів на Рівненщині з’явиться ще одне підприємство, яке працюватиме за міжнародними стандартами. Генеральний директор ТОВ ВТП "Агропереробка" Ольга Рудомська розповіла голові облдержадміністрації Василеві Берташу, що іноземні експерти нададуть підприємству два сертифікати якості: ISO 9001 та ISO 22000. Один із них стосується менеджменту, інший - харчової безпеки продукції. Із цими сертифікатами продукцію з Рівненщини можна буде експортувати і в Росію, і в країни ЄС без додаткових документів.

Тож для "Агропереробки" це крок вперед, оскільки сьогодні ринок збуту - лише Україна, зазначила очільниця підприємства. За її словами, протоколи про наміри з міжнародними партнерами вже підписали, а першу партію продукції планують відправити за кордон вже на початку 2014 року.

Василь Берташ зазначив, що нові стандарти виробництва в поєднанні з якісною сільгоспсировиною дозволяють підвищити конкурентоспроможність продукції місцевих харчовиків на іноземних ринках, а отже сповна розкрити потенціал Рівненщини.

Довідково: ТОВ ВТП "Агропереробка" виробляє різні види молокопродукції, а також сиропи, топінги та наповнювачі. Про це повідомляє прес-служба рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.