Невідомий із зброєю полює на рівнян

Пострілами розбито вікна маршруток, в яких їхали пасажири, та школи №19, де в цей час відбувалися батьківські збори.

Майже 5 тисяч рівнян мають офіційно зареєстровану зброю. Тож не дивно, що час від часу на вулицях Рівного лунають постріли. Надто велика спокуса застосувати зброю, яка без діла лежить у сейфах. "Як не по вікнах, то по горобцях", — кажуть міліціонери, розповідаючи про хулігана, який вечорами стріляє на Ювілейному. І легковажно заспокоюють — в людину не вистрелить. Насправді ж на Ювілейному запровадили мало не надзвичайний стан. Щоб знайти "терориста", міліціонери опитують школярів, дільничним поставлено завдання зайти в кожну квартиру мікрорайону, на вулицях, особливо біля шкіл, помітно збільшилось патрульних, - повідомляє сайт rivnepost.rv.ua.

На фото: У ході розслідування дільничні інспектори обходять квартири мешканців Ювілейного

Надія Юрчук, прес-секретар Рівненського міськвідділу міліції:

— Перший постріл пролунав сьомого листопада ввечері — куля пробила лобове скло міської маршрутки. А цього вівторка ввечері пострілом пошкоджено бокове скло біля водія маршрутки №51, яка в цей час повертала з Соборної на Млинівську. У школі №19 влучили у вікно на другому поверсі у приміщенні, в якому у той час відбувалися батьківські збори одного з початкових класів.

Тепер дільничні інспектори обходять квартири мешканців Ювілейного, сподіваючись знайти очевидців події, а може, й самих хуліганів. Розслідування кожного випадку проводять різні слідчі, проте правоохоронці припускають, що стріляти по школі та маршрутках могла одна і та ж людина. До речі, до висновків експертизи достеменно стверджувати, що пошкодили маршрутки і вікно у школі саме з пневматичної зброї, ми не можемо.

Інна Верхова, директор школи №19:

— Пошкодили в школі лише зовнішню шибку. Проте це не перший випадок. Минулого тижня у нас розбили два вікна на четвертому поверсі. Одне — камінцем, а інше — ще не з'ясували чим. Нині усі випадки розслідує міліція. Я не можу звинувачувати у цьому наших школярів. Правоохоронці розмовляли з нашими учнями. Ніхто з них нічого не бачив. Нашу школу охороняє Держслужба охорони. Окрім того, маємо своїх охоронців. Проте у зв'язку з останніми подіями направили лист до міськвідділу міліції з проханням, щоб через територію школи проїжджала міліцейська патрульна машина.

Руслан Мельник, начальник Рівненського міського відділу міліції:

— Скоріше за все, на Ювілейному розважаються неповнолітні. Можливо, хтось придбав пневматичну зброю і тепер стріляє як не по вікнах, то по горобцях. Боятися рівнянам не варто, навряд чи хуліган вистрелить у людину.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.