У Рівному сутенерка сяде за грати

Рівнянка Аліна вперше у поле зору правоохоронців потрапила в 20 років. За крадіжку жінка отримала іспитовий строк. Однак за невиконання обов’язків, передбачених статтею 76 Кримінального кодексу України (жінка ігнорувала норми поведінки, обов’язкові для умовно засудженої), на рік все ж потрапила до в’язниці. Звільнившись, Аліна опанувала нове ремесло - зайнялася звідництвом для розпусти, втягненням осіб у заняття проституцією. Для цього жінка створила й утримувала місце для таких зустрічей. За ці кримінальні правопорушення Рівненський міський суд у вересні 2009 року проголосив їй черговий строк - 3 роки позбавлення волі. Щоправда, умовно.

Усе було добре до тих пір, доки засуджена не познайомилась з рівнянином Олександром. Наприкінці вересня 2012 року в однокімнатній квартирі коханого відбулося невеличке зібрання за участі їх спільних друзів та, звичайно, міцних спиртних напоїв. Компанія втихомирилась далеко за північ. Аліна прокинулась вдосвіта. Ще звечора її зацікавив мобільний телефон Сергія, громадянського чоловіка Олександрової рідної сестри.

Мобільний опинився в кишені жінки, а сама вона потайки залишила помешкання та, дібравшись до центрального автовокзалу, за останні кошти похмелилася горілкою та пивом. Зрештою, той день Аліна пам’ятає погано, бо стан її алкогольного сп’яніння позбавив такої можливості. Аліна наступного дня прокинулась у квартирі ще одного знайомого, який мешкає на Північному. Жінку мучило тяжке похмілля, тому вона подалася на пошуки спиртного. Дорогою зустріла давнього товариша. Він і здав до ломбарду крадений телефон. За отримані 300 гривень знайомці посиділи в кафе: Аліна віддячила чоловікові могоричем за вдалу оборудку з краденим мобільним.

У Рівненському міському суді жінка щиро розкаялась у вчиненому кримінальному правопорушенні. Її дії кваліфіковано за ч.2 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно). Суд, приєднавши невідбуту частину покарання за попереднім вироком, призначив Аліні остаточне покарання - 3 роки 1 місяць позбавлення волі.  Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.    

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.