Азаров відмовився від угоди про асоціацію з Євросоюзом

Уряд вирішив призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС. Таке розпорядження оприлюднено у четвер, 21 листопада.

"Призупинити процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та ЄС, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами - членами, з іншої сторони, і дію рішення Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 р. "Про підготовку до підписання проекту Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом і його державами - членами, з іншої сторони", - сказано в розпорядженні.

Згідно з розпорядженням, таке рішення ухвалено "з метою вжиття заходів щодо забезпечення нацбезпеки,  більш детального вивчення та опрацювання комплексу заходів, які необхідно здійснити для відновлення втрачених обсягів виробництва та напрямів торговельно-економічних відносин з Російською Федерацією та іншими державами - членами СНД"

Крім того, метою в розпорядженні названо "формування належного рівня внутрішнього ринку, який забезпечував би паритетні відносини між Україною та державами - членами Європейського Союзу, що є базовим принципом міжнародного права і основою економічної безпеки держави".

Розпорядлженням Азаров доручив МЗС, Мінекономрозвитку і Мінпромполітики запропонувати ЄС та Росії утворити комісію на тристоронній основі для опрацювання питань,.

"Відновити активний діалог з Російською Федерацією та іншими країнами Митного союзу і державами - членами  СНД щодо пожвавлення торговельно-економічних зв’язків з метою збереження та зміцнення спільними зусиллями економічного потенціалу держави", - сказано у розпорядженні.

Ще низці міністерств доручено "вжити заходів щодо внесення до державних цільових, галузевих та регіональних програм змін, спрямованих на розвиток торгівлі, виробничої кооперації та обмін технологіями з державами СНД з метою збереження робочих місць та вирішення інших соціальних питань на основі підвищення економічної стійкості держави".

Розпорядження було підписано в той момент, коли Янукович розповідав у Відні журналістам про продовження євроінтеграційного шляху України. 

І саме в цей час в Росії президент Володимир Путін заявив що російська сторона готова брати участь у тристоронніх переговорах Росія - Україна - ЄС. Хоча до цього розпорядження Кабміну такої пропозиції не було,пише "Українська правда".

Тим часом у блозі "Української правди" народний депутат України Інна Богословська написала повідомлення такого змісту:

"Не верю, что в день святого Михаила Украина грохнется об земь, только начав взлетать из совка и обломков русской империи.

Не верю, что Президент Янукович, большой и сильный лидер, позволит согнуться под маленький каблук соседнего восточного рождающегося императора.

Не верю, что мои дети и внуки должны будут снова чувствовать себя малороссами.

Не верю, что Янукович не понимает, что он не имеет права потерять исторический шанс стать президентом всей Украины.

Не верю, что команда партии власти не умеет считать и не понимает, что победить на президентских выборах при таких условиях практически невозможно.

Не верю, что Европа и США не понимают своей ответственности перед миром и дадут возможность России снова создавать свою империю в грязи, нищете и пьянстве.

Не верю, что демократические страны не найдут денег и компенсационных мер, чтобы помочь Украине возместить потери от агрессивных незаконных мер России по закрытию рынков.

Верю в то, что мы подпишем договор об ассоциации и станем сильнее. Храни нас Архангел Михаил". 

Ключові слова: 

Коментарі

Один раз вже їздив.. Досить.. Щоб мене двічі за десять років нагло використала банда бездарних брехунів?? нізащо.
Що вони можуть нам, нашій країні запропонувати? Демократію? Так вона, ніби, й так є - коли вже хтось їде на акцію протесту, то про яку диктатуру мова?? А що ще? Європа дає кусок хліба в обмін на замороження зарплат - про це яценюки-клички-тягнибоки не розповідали???

Попередній майдан зробив нас іншими. Ми перестали боятись владу. І теперішні заклики варто сприймати теж серйозно. Тільки від нас залежить майбутнє країни, тому я 24-го їду в Київ.

Попередній майдан приніс лише розчарування та апатію в мільйонів українців...тому, думаю, ці заклики не слід сприймати серйозно, а тверезо оцінити ситуацію.

По 5 каналу запрошували на Майдан вже сьгодні на 23.00. Дійсно, потрібно відстоювати свою позицію!

ВСІ В КИЇВ !!! СЛАБО?

Я в Київ

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.