Угоду про асоціацію між Україною і Євросоюзом у Вільнюсі підписувати не будуть

Про це заявив член моніторингової комісії Європарламенту Александер Квасьнєвський, передає TVN24 повідомленна РАР.

"На саміті у Вільнюсі її не підпишуть", - заявив екс-президент.

Коментуючи рішення уряду Азарова про призупинення підготовки до підписання асоціації, він заявив, що це рішення виникло у згоді з Росією.

"Це, власне, прохання про перерву в домовленостях для впорядкування економічних справ в Україні", - пояснив Квасьнєвський.

Він також повідомив, що їхня з Петом Коксом місія закінчилась.

"Наступного тижня представимо звіт Європарламенту. Місія закінчується. Шкода, що закінчується без такого фіналу як підписання Угоди", - висловив жаль екс-президент.

"Це рішення українського уряду, а не Європи", - додав він.

В четвер уряд вирішив призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС.

Українські чиновники кинулись хором переконувати у вимушеності такого рішення і його користі.

Парламент у четвер відхилив всі 6 законопроектів щодо виїзд ув'язнених для лікування за кордон.

Українська правда

Ключові слова: 

Коментарі

Н-да, твій рівень інтелекту не дозволяє навіть образитись на твої слова. Тявкай тявкало, що ж ти ще можеш робити.
А щодо рішення - цікаво та протирічно... Думаю необхідно дочекатись засідання Єврокомісії.
Це по-перше, а по-друге, якщо вимога щодо звільненя Тимошенко стало каменем супротиву, то зроблено вірно, адже особу, яка засуджена, ще ввжається злочинцем у США не можна просто так випустити. Європа б цього ніколи не зробила в себе. Україна ж не для того, щоб бути хлопчиком на побігеньках. Показали характер і Росї, і Європі - молодці.

Оооо, проплане опоБзиційне писало тут як тут)))) оце то ти вже і настрочих ахінеї про те чого і сам не розумієш, зато як заплатять за стільки роботи.

Те що ти бот , це і так ясно, тобі немає чим занятися того і строчиш з ненависті, а чого не пояснять те що від ЄС Україна втратила більше ніж получила б, а це приблизно до 10 млрд доларів тільки втрат.

проводжу лікбез: Дешевий газ там, де й наш вступ в митний союз.. Україна і Росія тоді багато чого одна одній наобіцяли, тільки виконувати не спішили.. тому й газ по 450, а не по 160, як в митному союзі..
а про зарплату - ти б краще мовчав.. от чого в нас в країні прийнято мати тільки одну точку зору - правильну, а решта всі - за гроші, га? невже ви не вірите, що в Україні дійсно є люди, яким Європа до лампочки?

Я розумію - тобі зарплату треба відробляти тому й доводиться писати таке писати. Але все ж відповіь: згадай Харківські угоди, хіба москалі тоді не "кинули" Україну? Де дешевий газ?????

Щось не видно ригоботів, Залізняка, Пчілки, Зоряни Щирої, Семене Палія ітп, які тут в коментах розпиналися що Янукович веде в Європу Україну. І от тепер всі мовчать. Зарплата закінчилася, чи що...

Ну можна сказати взяли паузу в переговорах...тут необхідно всі За і Проти зважити ще не один десяток раз....але хто ж кого продає Москві??

Підараси! Просеруть Європу! Такого шансу вже не буде. Росія як керувала так і керує Україною. Ганьба владі!!!

Люди, кому потрібні російські рублі? Прийшов до дому, а там у кожній кімнаті гори грошей. Молодець Азіров, вже пішло раптове покращення!!!

Знову - це коли?. Ми з початку незалежності були буфером і балансували. Не думаю, що від того, що ми зараз не будемо підписувати угоду про асоціацію щось кардинально зміниться. Скрізь є як недоліки так і переваги. І не потрібно нагнітати.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.