Рівненські прихильники Євросоюзу штурмуватимуть столицю

"Рівяни хочуть їхати пікетувати українську столиці.  — Організовуємо поїздку до Києва! - написав в групі "Поїздка до Києва на Народне віче" лідер молодіжної організації "Фронту Змін" Сергій Сидорчик.  — Друзі, хто має бажання, пишіть мені або долучайтесь в зустріч і я Вам сам напишу.  Проїзд - безкоштовний.  Виїзд - неділя зранку. Приїзд - неділя ввечері.  Усі, кому небайдуже власне майбутнє, хто стомився від беззаконня та корупції, хто хоче покласти край продажним судам, повсякденним поборам та утискам, хто прагне європейського майбутнього - обов’язково приходьте 24 листопада на "Євромайдан". Маємо довести, що саме нам належить право визначати своє майбутнє!"

 

Ключові слова: 

Коментарі

Сміюся аж доходжу, там все що може опозиція це купити нерозумних за 100 рублів помахати прапором і все.

Хто скинувся на "безкоштовний" проїзд? Вчора слухала опозицію на "Шустері", капєц! Загальні фрази і гасла! Здивував Кличко, була кращої думки про нього. Повний "нуль". Коли його запитали: "які галузі економіки зазнають найбільші втрати після підписанняи Угоди...." Він щось таке завернув, що одразу ж і не допетрала із якої це пісні. Нармальний кандидат в Президенти з відбитими мізками. А потім,ну вас розумних, та пішов красуватись на Майдан.

50 тисяч людей привернуть увагу. 200 тисяч можуть зчинити переворот. Піднімайся, народ!!!

І як вони збираються впливати на майбутнє: махаючи прапорами?? Навіщо везти людей в холодний Київ, коли реального механізму досягнення цілі - немає?? Просто, щоб люди змерзли й в черговий раз зрозуміли, що продажна апазіция їх використала??

"Виїзд - неділя зранку. Приїзд - неділя ввечері." ДУРНІ ХТО ЗА ПІВДНЯ РЕВОЛЮЦІЮ РОБИТЬ? Все ясно, наша АПАЗИЦІЯ імітує бородьбу.

Сергій Сидорчик дай відповідь на запитання. А батько Вашого БЮТівця Кірілова, МИХАЙЛО КІРІЛОВ відомий промосковський українофоб, з Вами також їде? Кого Ви дурите? Ви боритеся за свої посади.

бомжы пусть остаются в Каменке

Всем бомжам в Киев!

А КОРМИТИ БУДУТЬ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.