На Рівненщині жодна дитина не потрапила до інтернату

Відтоді, як в області запрацював центр соціально-психологічної реабілітації, жодна дитина не позбулася сім’ї. Нагадаємо, в закладі допомагають і малюкам, і підліткам, що опинилися  в складних життєвих обставинах.

За потреби діти від 3 до 18 років можуть проживати у центрі упродовж 9 місяців. Тут же вони і навчаються. Та головне – із підопічними та їх батьками працюють психологи, а також юристи. Як результат, жодного вихованця центру реабілітації не скерували в інтернат. Їх або повертали в біологічну сім’ю, де вдалося поліпшити ситуацію, або влаштувати в прийомну, прокоментував начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Віктор Марчук.

Загалом із початку року на Рівненщині всиновили 25 діток. Тим часом 44 забрали прийомні родини. Таким чином в області більше 92 відсотків сиріт та позбавлених батьківського піклування вдалося охопити сімейними формами виховання. А це найвищий показник в Україні. Вцілому на Рівненщині функціонує 22 дитячі будинки сімейного типу та 61 прийомна сім’я, про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.
 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.