Здолбунівські політики закликають найближчу неділю провести у Києві

У четвер, 21 листопада ц. р., у звязку з надходженням до райради листа від депутата Володимира Карпетченка, пише zdolbunivcity.net, відбулося засідання президії Здолбунівської районної ради, на якому прийнято наступне звернення: 

На виконання рішення сесії Здолбунівської районної ради № 575  від 23 жовтня 2013 року “Про Звернення депутатів Здолбунівської районної ради щодо підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом”, на підтримку Євроінтеграційного курсу Президента України Віктора Януковича, з метою захисту євроінтеграційних прагнень українського народу та сприяння підписанню Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом, президія Здолбунівської районної ради просить усіх небайдужих жителів Здолбунівщини, депутів місцевих рад, 24 листопада 2013 року о 13.00 годині підтримати на Європейській площі в м. Києві Народне Віче «За європейську  Україну!».

 Зазначимо, що за це Звернення проголосували всі присутні (10 із 18) члени президії, а саме представники фракцій “Наша Україна” (2), ВО “Батьківщина” (1), “Відродження” (1), УНП (1), Народна партія (1), “Фронт змін” (1), “Сильна Україна” (1), а також голова та заступник голови районної ради.

Читайте також: 

Рівняни протестують на Євромайдані у Рівному та Києві. ФОТО

У Рівному буде Євромайдан

Рівненські прихильники Євросоюзу штурмуватимуть столицю

Рівняни вимагають Євроінтеграцію. ОПИТУВАННЯ

Сьогодні відзначають дев'яту річницю Помаранчевої революції

Ключові слова: 

Коментарі

Та не політики, а депутати. Це дещо інше...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.