Рівненська "Батьківщина" везе депутатів на Майдан у Київ

Рівненська обласна організація ВО "Батьківщина" повезе своїх депутатів та активістів партії на мітинг щодо підтримки євроінтеграції в Києві 24 листопада. Однак поїздку для усіх бажаючих жителів Рівного та області у столицю сьогодні, 22 листопада чи у неділю 24 листопада робити не будуть. У партії вважають, що свідомі громадяни самі мають знайти можливість поїхати та висловити свою громадянську позицію.

- Це не політична акція. Це вияв громадської свідомості, а не піар.Тому під прапорами у Рівному нічого робити не будемо. А їхати на Київ закликаємо усіх, хто хоче жити у Європі, а не бути провінцією Росії. Організовуємо поїздку на 24 листопада для наших депутатів та активістів. Бажаючих людей є багато, але вони самі мають знайти можливість поїхати, - повідомив прес-секретар Рівненської обласної організації ВО "Батьківщина" Володимир Попик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Азаров відмовився від угоди про асоціацію з Євросоюзом

Угоду про асоціацію між Україною і Євросоюзом у Вільнюсі підписувати не будуть

Рівняни підпишуть звернення до представництва ЄС

У Рівному буде Євромайдан

Рівненські прихильники Євросоюзу штурмуватимуть столицю

Рівняни вимагають Євроінтеграцію

Здолбунівські політики закликають найближчу неділю провести у Києві

Рівняни протестують на Євромайдані у Рівному та Києві. ФОТО

Коментарі

Пане свинопас, я з вами на одному полі не стояв, тому звертайтесь на ВИ. Так прийнято в УКРАЇНІ - ЄВРОПЕЙСЬКІЙ ДЕРЖАВІ.

А знаєте що найстрашніше, що це працівники ОДА, дрібненьки чиновники, під натиском чи проханням Губанова (якщо це його ідея, то ніякий з нього політтехнолог, креативу ноль ) от у вільний час чи просто на робочому місці ( їх давно вирахували за ап-пі) займаються от таким... За копійки. Ми не варті Європи і будь-яких демократичних цінностей. Якщо нас так легко купити. А слабо вам, тролі, оголосити свій Майдан? Ви ж українці, ні?...
Бо насправді, вони пишуть такий брєд і так помітно їх непрофесійність що лишається надія, що таким чином вони спеціально дискредитують своїх начальничків))) бо реально часом їх одноманітні коментарі читати дуже смішно.

Я простий хлопець з села і нічого в цьому не розуміюсь! Напишіть будь ласка що має втратити Україна від підписання угоди з ЄС?

Я розкриваю тобі очі на правду, і можливо не тільки тобі, якщо людина людина розумна то вона підрахувала б скільки Україна втратила б від підписання угоди.

Коментарі до будь-якої статті вже можна не читати. Завдяки Пчілкам,Залізнякам, Пелехам, Поліщукам, Вітерам, Беркутам і подібним базікалам (тролям) всяка дискусія перетворюється на агітмайданчик ПР та Януковича. І побороти це не реально!!!

Ага, самі хочете Європи-самі добирайтесь, а як доберетесь дамо прапори БЮТу. Весело...

Якщо такі люди, як Кульчицька, будуть на тому мітингу - мітинг приречений на провал.
Мало того, що його ідея невнятна, так ще й на ньому буде більше пристосуванців, ніж нормальних людей.. Ганьба такій опозиції..
Вони нарікають на владу, але влада діє так, як би на її місці діяв би кожен: рятує країну від економічного краху.. проти чого тоді збираємось бастувати???

Кульчинська показує своє провладне лице. БЮТІВЦІ ЧИ ВИ БУДИТЕ ТЕРПІТИ ТАКУ НАРУГУ НАД ПАРТІЄЮ? Вас очолила РЕГІОНАЛКА. Скоро Юлю повезуть в "Качанівку" а Кульчинська буде насолоджуватися своєю посадою.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.