У Рівному відбудеться фотовиставка "Розділивши мить"

З 24 по 28 листопада у ТРЦ Екватор відбудеться фотовиставка аматорських робіт, присвячена темі дитинства у складних умовах. 

Проведення даної виставки є частиною Всеукраїнського проекту Ротаракт клубів, що реалізується у різних містах нашої держави та має на меті привернути увагу до даної проблеми та показати її реальні масштаби.

Виставка присвячена роботі Ротаракт клубів України пройде у 13 різних містах впродовж чотирьох місяців (з листопада 2013 по лютий 2014) . Міста, які приймуть участь у Всеукраїнській акції: Івано-Франківськ, Ужгород, Львів, Рівне, Тернопіль, Вінниця, Черкаси, Одеса, Ялта, Дніпропетровськ, Харків, Полтава, Київ. 

Організатори виставки вірять, що через тематичні мистецькі твори, відвідувачі
матимуть змогу оцінити бачення проблеми розпридільників та сиротинців очима волонтерів, котрі присвячують свій час для допомоги дітям.

Під час виставки всі бажаючі зможуть отримати інформацію про те, як можна допомогти дітям, дізнатися про найближчі заплановані заходи та ознайомитися з напрямами волонтерської роботи в м. Рівне. Також протягом тижня (з 23 по 28 листопада 2013 року) рівняни зможуть лишити б/в та нові речі, іграшки, книги та інші подарунки для малечі у спеціальних “кошиках” біля Ательє кераміки “Атем”. Зібрані речі будуть передані для Великомежиріцької спеціальної ЗОШ - інтернат І-ІІ ступенів.

За детальною інформацією звертайтеся: (050) 435 90 87 – Тетяна, (093) 757 37 92 - Лілія

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.