Мер Рівного запустив власний сайт

Відтепер кожен мешканець міста має змогу звернутися до Володимира Хомка за допомогою Інтернету, - повідомили з Рівнеради.

"25 листопада 2013 року почне функціонувати персональний інтернет-сайт міського голови  www.khomko.rv.ua

За цією  адресою можна отримати найбільш достовірну інформацію про діяльність міського голови, про його плани, проекти, ініціативи, знайти актуальні фото і відеоматеріали, найсвіжіші газетні публікації та телевізійні програми за участі Володимира Хомка.

Окрім того, кожен рівнянин відтепер матиме змогу звернутися до міського голови зі своїми запитаннями щодо життєдіяльності міста  і оперативно отримати відповідь.

На більшість питань Володимир Хомко відповідатиме особисто в рубриці "З ПЕРШИХ ВУСТ" або на електронну пошту запитувача.  Якщо ж підготовка відповіді вимагатиме залучення окремих спеціалістів, підрозділів виконкому чи сторонніх організацій - буде надіслано офіційний лист на поштову адресу в терміни передбачені Законом України "Про звернення громадян", - йдеться у повідомленні Рівнеради.

Можливо через те, що сайт працює у тестовому режимі, розробники ще не виправили помилку у "шапці" інтернет-ресурсу. Мова йде про напис "Персональна сайт".

До речі, на сайті управління економіки Рівнеради також є помилка на головній сторінці. У слові "Надійний" випала буква "д". Неправильно написане слово не виправляють, хоча цей сайт працює вже не перший рік і про цю помилку вже писали журналісти.

Ключові слова: 

Коментарі

А ти спостережливий )

До речі: «двіжок» здається здерли з іншого спорідненого сайту, ось що в коді сайту пише: «"Офіційна сторінка Рівненської міської ради та її виконавчого комітету"»

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.