На Рівненщині майже сто дітей хворіють на кір

Станом на 20 листопада зареєстровано 64 випадки захворювання на кір серед учнів загальноосвітньої школи І–ІІІ ступеню села Цепцевичі Сарненського району Рівненської області. Всього у селі Цепцевичі з вересня 2013 року захворіло 160 осіб, серед них - 96 дітей, котрі не відвідують організовані колективи.

Всього у Сарненському районі Рівненської області з вересня захворіло 712 осіб, в тому числі 655 дітей. Станом на 20 листопада в районі на кір хворіє 60 осіб, з них 57 дітей, на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Сарненської центральної районної лікарні перебуває 13 хворих, з них - 12 дітей, інші отримують амбулаторне лікування.

Станом на 20 листопада на кір хворіє 52 особи, з них 47 дітей, на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Рокітнівської центральної районної лікарні перебуває 12 хворих, з них - десятеро дітей, інші отримують амбулаторне лікування.

Згідно листа МОЗ № 20.01/5/887/35111 щодо перерозподілу комбінованої вакцини проти кору, паротиту, краснухи, вакцина КПК у кількості 1180 доз 13 листопада направлено до лікувальних закладів Рівненської області. Станом на 19 листопада вакциною КПК щеплено в області 1180 дітей, в тому числі в Сарненському районі - 700, в Рокітнівському - 300 та Володимирському - 180.

Групою оперативного реагування, яка була створена при Головному управлінні Держсанепідслужби у Рівненській області проводиться щоденний моніторинг захворюваності на кір та контроль своєчасності та повноти проведених протиепідемічних заходів, запроваджено чергування у вихідні дні у Головному управлінні та Сарненському міжрайонному управлінні. Про це повідомляє Міністерство охорони здоровя, за інформацією Державної санітарно-епідеміологічної служби України

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.