У Рівному відбудеться свято поезії

24 листопада о 14.00 в Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбуватиметься свято поезії "Синім по білому", присвячене 30-річчю Народного літоб’єднання "Поетарх".

Метою заходу є пропаганда сучасної поезії і прози, що здійснюється учасниками НЛО "Поетарх", творчих стосунків з Національною спілкою письменників України, ознайомлення краян із здобутками молодих літераторів Рівненщини за допомогою радіо, телебачення та часописів.

За ці роки НЛО "Поетарх" виховав пять членів Всеукраїнської спілки письменників, протягом років свого існування багато поетархівців стали учасниками Всеукраїнських семінарів молодих літераторів у містах України, Ялти, Коктебелі, Ірпіні, Вінниці. 

Народне літоб’єднання "Поетарх" знане у Рівному, кожного місяця проводяться літературні кафе на базі Палацу дітей та молоді, творчі вечори, зустрічі з літераторами Рівненщини, Тернополя та Луцька; відбуваються презентації книг молодих авторів, виступи у навчальних закладах та бібліотеках міста.
“Поетархівці" друкуються у журналах "Дніпро" (м.Київ), "Отражение" (м.Донецьк), "Шухляда" (м.Рівне), "Погорина" (м.Рівне), у альманасі "Наше коло", у обласному альманасі "Проріст", у місцевих періодичних виданнях.

За допомогою Рівненського міського Палацу дітей та молоді та Рівненської філії Національної спілки письменників Рівненщини видано 36 книг молодих авторів. Багато випускників НЛО "Поетарх" ПДМ працюють журналістами, редакторами, викладачами у навчальних закладах міста.

В програмі "Синім по білому": 

- вільні читання у фойє І поверху ПДМ у "Кімнаті поета";
- автограф- сесія з авторів книг;
- спільна з гуртом "Музика мрій" літературно-музична програма; 
- обмін думками, вітання колективу, спілкування з випускниками НЛО "Поетарху", з поетами та прозаїками України.

Організатори свята запрошують всіх шанувальників Слова на свято Поезії.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.