Рівненський УДАР запрошував учасників Євромайдану SMS-ками

УДАР не збирається централізовано везти людей до Києва, - про це повідомив прес-секретар обласної організації політичної партії Сергій Мініч. Активісти до столиці добиратимуться самостійно, оскільки є інформація про те, що влада  не пропускатиме автобуси та рейсові маршрутки. А вже у Києві на рівнян чекатимуть представники від партії.

- Наразі ми збираємо активістів та небайдужих громадян на поїздку до Києва. Саме у Рівному, скоріше за все, організованого мітингу від партії "УДАР" не буде. Хоча, якщо хто не поїде до столиці, то можуть вийти на майдан у Рівному. На мітинг людей запрошували за допомогою смс-розсилки, де у повідомленнях зазначалось про подію у Києві, - розповів прес-секретар партії "УДАР" Сергій Мініч.

На сьогоднішній день із усіх проінформованих партією активістів Рівненщини, до Києва збирається їхати кілька сотень людей.

Ключові слова: 

Коментарі

ЧАС ВЖЕ ВІДПОЧИВАТИ державним службовцям і зокрема працівникам Рівненської ОДА, вони сьогодні плідно покоментували. Добраніч, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ. добраніч АЛЬБІНА, ЗОРЯНА, МАКСИМ, ІВАН, супер вітер, вітродув, І К ТА ІНШІ ЛЮБИТЕЛІ ПРОТЯГІВ ;))))))))))

не набридло самим з собою говорити??

Хоча це звучатиме і парадосально, але вигідно це опозиції і Росії. Одні та інші програють від Євроінтеграції. Отак-то виходить - Свобода, УДАР, Батьківщина та інші опозиційні сили діють заодно з Росією.

А якщо проаналізувати ситуацію, хто перешкоджає нашій євроінтеграції? Кому це вигідно? Хто надасть відповідь?

І ти намолоти і тримай де хочеш..... Державне тибрити це не на рингах кулаками махати...

А **** Кличкам, можуть по людей і посильних посилать за таке бабло як вони на молотили (яке держать в германії і там платять подаки)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.