Рівнерада збереться на позачергову сесію заради звернення до Януковича

Депутати Рівненської міської ради зібрали 20 підписів за скликання позачергової сесії. Міські обранці зберуться заради прийняття звернення до Віктора Януковича та Володимира Рибака з приводу зриву підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Про це повідомив депутат Рівнеради Олександр Лащук.

У понеділок, 25 листопада вранці буде вирішено, коли саме збереться Рівнерада. Як зазначив Олександр Лащук, сесія має відбутись не пізніше 27 листопада.

"Звернення до Президента України Віктора Януковича та голови Верховної Ради України Володимира Рибака з приводу зриву підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Громада м.Рівного глибоко обурена припиненням процесу євроінтеграції, що суперечить засадам стратегічного розвитку України, її зовнішньополітичному курсу та історичним прагненням українського народу.

Євроінтеграція була основною тезою в передвиборчих програмах всіх політичних сил обраних до парламенту, окрім комуністів. Зрив євроінтеграційного процесу органами державної влади не узгоджувався з громадянами України та є за своєю суттю зрадою національних інтересів . 

Українська нація історично належить до європейської сім’ї народів і сповідує спільні цінності та принципи. Сьогодні ми не маємо морального права перед нащадками відступити від прагненнь мільйонів українців приєднатися до цивілізованого суспільства.

В зв’язку з цим, звертаємося до Президента України з вимогою:
відправити у відставку Кабінет Міністрів України на чолі з Премєр-міністром, за зраду інтересів українського народу;
негайно ухвалити рішення про амністію Юлії Тимошенко;

Звертаємося до Голови Верховної Ради України з вимогою:
скликати позачергову сесію Верховної Ради, на якій розглянути весь пакет євроінтеграційних законів;
прийняти Резолюцію Верховної Ради України про недовіру Кабінету Міністрів України та сформувати Уряд євроінтеграції України;
у разі провалу євроінтеграції — саморозпуститися та оголосити позачергові вибори до Верховної Ради України.

Запевняємо європейську та міжнародну спільноту, що рівняни підтримують підписання Угоди про асоціацію з ЄС, тому просимо не згортати процес спіпраці Європейського Союзу з Україною", - йдеться у підготовленому зверненні.

Коментарі

Такі такі тупі (як і я) слова могли написати тількі ПУ ( норм люди, але уроди знаходяться) і УНА УНСО

Краще б ВО Своло...а прийнла резолюцію про своє знищення, ото вже лобуряки безтолкові.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.