У Рівному батьків навчать доглядати за маловаговими немовлятами

В обласному перинатальному центрі запрацює кабінет катамнестичного спостереження, розповіла заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад. Його фахівці консультуватимуть родини, як харчувати, доглядати та дбати про повноцінний розвиток малюків із груп ризику. Вони також підкажуть, коли й до кого звертатися за додатковими спеціалізованими обстеженнями чи реабілітацією.

Тож завдяки спільній роботі медиків і батьків вдасться оточити немовлят максимальною увагою, вчасно надати їм необхідну допомогу, аби вони росли здоровими, зазначила Світлана Сад.

Нині фахівці вже розпочали відповідну роботу - розробляють індивідуальні плани спостереження за малюками, які народилися з критично малою вагою (до 1500 грамів). Так, під постійним супроводом нині перебуває 23 дитинки. А вже з нового року катамнестичний кабінет запрацює на повну потужність. Відтак, вдасться створити єдиний реєстр спостереження за малюками з груп ризику. Вони, а також їхні родини, отримуватимуть комплексну допомогу, підкреслила заступниця голови облдержадміністрації. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Як добре, що батьків не залишають наодинці з проблемами. Адже ще років 5 назад навіть мріяти неможна було про існування подібного закладу, а тим більше , про його державну підтримку. Добре, що перинатальний центр нарешті відкрився, і добре, що і далі удосконалюється - державою приділяється увага матерям і дітям.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.