У Рівному виступить Ніна Матвієнко та Волинський академічний народний хор

Незабаром у Рівному відбудеться два цікавих концерти. 28 листопада у палаці культури "Хімік" вперше Рівне з сольним концертом відвідає співоча душа України Ніна Матвієнко. А 1 грудня для рівнян у МПК "Текстильник о 17:00, в рамках концертного туру, виступить Волинський державний академічний український народний хор, який було засновано у Луцьку ще в 1978 році. 

За роки існування Волинський народний хор провів більше трьох тисяч концертів як в Україні, так і за її межами. З великим успіхом Волинський народний хор гастролював по всій території Росії, в Казахстані, Білорусії, Узбекистані, Грузії, Азербайджані, країнах Прибалтики.

Для рівненської публіки, на одній сцені, виступатимуть близько 60 артистів, які одночасно співатимуть, танцюватимуть та забезпечуватимуть музичний супровід.

В основному ж складі колективу близько 80 артистів з вищою базовою освітою, серед яких п’ять заслужених артистів України та один заслужений діяч мистецтв України. Основу репертуару колективу складає пісенний, музичний та хореографічний матеріал Волині, в якому особлива увага приділяється фольклорній спадщині, записаній Лесею Українкою.

У репертуарі Ніни Матвієнко багато народних пісень, серед них обрядові, ліричні, гумористичні, пісні-балади, українські пісні XVII–XVIII століття. 

66-річна Ніна Матвієнко наразі гастролює вже не так часто, проте на запрошення громадського діяча Романа Яворського та святкового агентства "Мегаподія" артистка відгукнулася. І все для того, аби подарувати рівнянам незабутній вечір та відкрити серце української пісні.

Варто зазначити, що Ніна Матвієнко нагороджена званням Героя України, вищою відзнакою Фонду Міжнародної премії імені Миколи Касьяна - орденом Миколи Чудотворця. Також співачка стала кавалером ордена княгині Ольги III ступеня та лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка. А з 2004 року співоча душа України бере активну участь у політичному житті держави.

За плечима артистки тисячі концертів, зустрічей, творчих вечорів, записів на радіо і телебаченні, гастролі по Україні, країнах Європи, Північної і Південної Америки. Її майстерності аплодували в Мексиці, США, Канаді, Чехії, Польщі, Угорщині, Фінляндії, Кореї, Франції... Голосом Ніни Матвієнко співає й плаче Україна, але, окрім яскравого співочого таланту, вона має талант драматичної актриси. Її вміння перевтілюватись вражає. Невипадково режисери із задоволенням запрошують її до зйомок художніх і хронікально-документальних фільмів.

У Рівному ж Ніна Матвієнко та Волинський державний академічний народний хор виконають найкращі свої композиції, які не залишать нікого байдужим.

 

Коментарі

Це правда Вікторія. Таку подію неодмінно потрібно відвідати, я вже придбала квиточки і з нетерпінням чекаю цього вечору))

Кілька років назад була на її концерті...голос аж за душу бере...таке дійство неможливо пропустити...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.