В Острозі на Рівненщині студенти долучились до Євромайдану

Студенти містечка Острог провели акцію «Євромайдан» для підтримки Асоціації України з Європейським Союзом. Акція розпочалась 22 листопада о 12:00 в центрі міста на площі Незалежності.

Головною метою акції є залучення громади міста до всеукраїнського руху «Євромайдан» для підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом на Вільнюському Саміті, який повинен відбутись 28-29 листопада .

22 листопада молоді люди вийшли на центральну площу міста з українськими стягами, плакатами, гімном України і гаслами «Україна – серце Європи», «Молодь думає про майбутнє, молодь обирає Європу», «Ми – українці, ми – європейці». З такими закликами демонстрація рухалась від центральної площі міста до ринку і Острозької Міської Ради залучаючи таким чином інших острожан, - повідомила учасниця акції Іванна Костюк.

Варто зазначити, що акція була організована цілком спонтанно і добровільно студентами, які вважають необхідним виявити солідарність з щодо киян, які 21 листопада о вночі вийшли на Майдан Незалежності та руху «Євромайдан» який відбувається у багатьох містах України.

- Угода про асоціацію з ЄС є подією всеукраїнського масштабу і рішення, яке прийме українська влада торкатиметься усієї країни і нас також, воно вплине на наше подальше життя, наш добробут, культуру. Нам жити в цій країні і ми не маємо морального права залишатись осторонь таких питань,- зазначив один із координаторів акції:

Контакти координаторів акції:

Денис Великожон

тел.: 0664470908, email: velykozhon@gmail.com

Дмитро Гунько

тел.: 0633123319, email: politolog1990@ukr.net

Ключові слова: 

Коментарі

Був би я трохи молодшим, також там стояв. А зараз розумію, що не все так просто...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.