Рівненські експерти скуштували рожеву сіль

Якість ковбасних виробів, йогуртів, кисломолочної продукції, а також какао, гімалайської солі та желе визначали у п’ятницю, 22 листопада, у ДП «Рівнестандартметрологія» під час чергового засідання Обласної дегустаційної комісії.

Участь у її роботі взяли представники Рівненської торгово-промислової палати, Антимонопольного комітету, Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, Управління ветеринарної медицини, Інспекції у справах захисту прав споживачів, Держсанепідемслужби, головні технологи провідних підприємств харчової галузі, а також фахівці ДП «Рівненстандартметрологія».

На розсуд членів комісії свою продукцію представили відомі товаровиробники Рівненщини - ТДВ ВТП «Агропереробка», ПП Чайка В.М., МПП фірма «Ямуна», - повідомили з прес-служби ДП «Рівнестандартметроогія».

Зокрема, ТДВ ВТП «Агропереробка» подало на розгляд комісії три види продукції – ряжанку, йогурт та напій кисломолочний «Сніжок». ПП Чайка В.М. представив широкий асортимент напівкопчених ковбас, а МПП «Ямуна» репрезентувало сіль столову рожеву «Гімалайська», какао-порошок та желе.

Представники підприємств розповіли про технологію виробництва, походження сировини, ринок збуту тощо. У свою чергу члени дегустаційної комісії оцінили продукцію за органолептичними показниками, розглянули маркування продукції, ознайомились із нормативною документацією та надали свої рекомендації виробникам.

Загалом, цей захід, який відбувається згідно розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації, є дуже корисним і для споживачів, і для виробників. ДП «Рівнестандартметрологія» організовує засідання Обласної дегустаційної комісії з 2007 року. Це один із механізмів, який з одного боку захищає споживачів від неякісної продукції, а з іншого підтримує підприємців. Адже виробник, який представляє свою продукцію на дегустаційній комісії, отримує цінні рекомендації від провідних фахівців харчової галузі та контролюючих органів. Ці поради стосуються і виробництва, і якостей продукції, і документального оформлення.

Багато виробників завдяки участі у дегустаційній комісії не лише покращили якість продукції, а й отримали важливу інформацію, яка допомогла їм уникнути помилок у маркуванні чи документальному забезпеченні.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.