Над Сарненською міськрадою на Рівненщині замайорів прапор Європи

На адміністративному приміщенні міської ради міста Сарни, від сьогодні, 23 жовтня вивішений, поряд із Державним прапором, Прапор Європи. Про це повідомив мер міста Сергій Євтушок у мережі Facebook

- На приміщенні Сарненської міської ради майорить прапор Європи в підтримку всіх солідарних з євроінтеграцією! Інформація про заходи та заяви, незабаром з'являться на офіційному сайті міської ради! - зазначив мер міста Сарни.

"Шановні сарненці!

18 травня цього року, за рішенням депутатів міської ради , які представляють різні політичні сили у міській раді піднято Прапор Європи на центральній площі 
м. Сарни. У День Європи, сарненці, жителі України відзначали день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
Я розумію, що шлях в Європу, це, в першу чергу, шлях внутрішніх перетворень в країні. Велика кількість людей, та організацій працюють щоденно для того, щоб ці перетворення відбувалися.
Останні події у Верховній Раді України, голосування за Євроінтеграційні закони, рішення Кабінету Міністрів України про призупинення євроінтеграційного курсу України, спонукали черговий раз засвідчити, що територіальна громада м.Сарни підтримує прагнення територіальних громад країни долучитись до європейської сім"ї народів.
У зв"язку з цим, на адміністративному приміщенні міської ради, від сьогодні вивішений, поряд із Державним прапором, Прапор Європи.
Ми прагнемо бути європейською країною, ми пройшли дуже довгий шлях, ми стоїмо за крок до підписання угоди. Що ми отримуємо? Ми отримуємо розпорядження Кабміну, яке зупиняє рух до євроінтеграції. Це рішення суперечить ЗУ «Про євроінтеграцію», суперечить інтересам громад країни. Це рішення має бути скасоване і Президент зобов’язаний підписати угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Така воля народу. Ми будемо робити все можливе, що від нас залежить, щоб це сталося . Національні інтереси України полягають у входженні її у європейський цивілізаційний простір, у якому діють верховенство права, пошана до гідності особи та її невід'ємних прав, громадянська, релігійна свобода; свобода підприємництва, соціальна справедливість, відповідальність влади перед народом. 
Звертаюсь до Вас, дорогі сарненці, не бути байдужими до подій напередодні Вільнюського саміту, своєю активною громадянською позицією спонукати політиків прийняти доленосні для народу України рішення. Пропоную взяти участь у заходах на підтримку євроінтеграційного курсу України, які відбудуться 24 листопада ц. р. у містах Рівне та Києві з 12.00 год.
Інтеграція України з Європою – це найнадійніший шлях до економічного процвітання та демократії.
Майбутнє України у Європі, - йдеться у зверненны міського голови до жителів м. Сарни. 

Коментарі

А не зарано Сарни приєднались до Євросоюзу?..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.