Віталій Кличко кличе жителів Рівненщини на Євромайдан

Народний депутат та лідер партії "УДАР" Віталій Кличко, закликав жителів Рівненщини підтримати Євромайдан у Києві та змусити українську владу підписати Угоду про асоціацію з ЄС. Про це йдеться у заяві поширеній прес-службою Рівненської обласної організації "УДАР":

"Настав час вголос заявити що ми європейська нація. Настав час вийти на вулиці та заявити – «Україна – це Європа!»

Лідер політичної партії «УДАР» Віталій Кличко неодноразово заявляв, що євроінтеграційні прагнення України є одним з пріоритетів зовнішньої політики нашої політсили. Про бажання жити в Україні, яка є частиною Євросоюзу, заявили понад 70% населення нашої держави. Однак президент Янукович та прем’єр Азаров одноосібним рішенням перекреслили усі бажання українців жити в європейській державі. Вони зупинили євроінтеграційні процеси в Україні та розвернули вектор зовнішньої політики держави в бік митного союзу. Тож сьогодні ми маємо обєднатися та разом відстояти своє право жити в європейській країні.

Політична партія УДАР та її Лідер Віталій Кличко закликає всіх небайдужих рівнян та мешканців нашої області приїхати 24 листопада 2013 року на майдан Незалежності в Києві та вибороти своє право називатися європейською нацією. А тих, хто не має змоги прибути до столиці взяти участь в акції «Рівне за ЄС» що проходитиме 24 листопада 2013 року о 13.00 на майдані Незалежності в Рівному.

Сьогодні ми не маємо права стояти осторонь нашого майбутнього та майбутнього наших дітей! Настав час довести: Україна – це Європа! Ми знаємо, що без боротьби перемоги не буває! А тому віримо, що об’єднавшись ми зможемо перемогти!".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.