"Батьківщина" кличе Рівненську облраду на сесію

Як повідомили в прес-службі Рівненської обласної організації ВО «Батьківщина», фракція «Батьківщина» ініціює проведення позачергової сесії Рівненської обласної ради.

За словами голови фракції «Батьківщина» в обласній раді Михайла Кирилова, на сесії пропонують прийняти звернення до Президента, Прем’єр-міністра та голови Верховної Ради України.з вимогою відмовитися від політичного зближення з Росією та підписати угоду про асоціацію з ЄС.

Як повідомив прес-секретар РОО ВО "Батьківщини" Володимир Попик, на сьогодні вже зібрано більше половини потрібних підписів.

- Вже зібрано тринадцять, з двадцяти семи необхідних підписів депутатів обласної ради, щоб скликати позачергову сесію Рівненської облради, - повідомив Володимир Попик.

Нагадаємо, що днем раніше, депутат Рівненської міської ради Олександр Лащук ініціював збір підписів для скликання позачергової сесії Рівнеради.

Коментарі

Поки зберуть необхідні підписи то і саміт пройде, опозиція як завжди "працює", тільки не в тому напрямку в якому потрібно.

Поки зберуть необхідні підписи то і саміт пройде, опозиція як завжди "працює", тільки не в тому напрямку в якому потрібно.

"- Вже зібрано тринадцять, з двадцяти семи необхідних підписів...". Де тут більша половина. Отак і голосів при прийнятті рішень не вистачає.

Тож у фракції 19 депутатів, чому підписів 13? Автобус із Зарічного 2 доби їде?Так вам хочеться її збирати

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.