На Рівненщині захворюваність на кір контролює прокуратура

У Сарненському районі станом на 22 листопада на стаціонарному лікуванні у закладах охорони здоров’я залишаються перебувати 7 дітей, ще 52 з легкою формою перебігу захворювання – на амбулаторному лікуванні.

Прокурорами Рівненщини за результатами проведених перевірок органів влади у сфері охорони здоров’я та Держсанепідслужби в області внесені подання з вимогою вжити заходів щодо запобігання розповсюдженню та профілактики інфекційних захворювань серед населення. На забезпечення вимог прокуратури здійснено постачання в лікувальні заклади району 700 доз вакцини проти кору, а також за рахунок коштів місцевого бюджету придбано ще 1000 доз цих вакцин. Вакцинація та ревакцинація населення триває (вже проведено щеплення 640 дітей).

У зв’язку із реєстрацією на території Рокитнівського району 55 випадків захворюваності на кір прокурором цього району проводяться аналогічні перевірки. На даний час з’ясовано, що лікувальні заклади району забезпечені профілактичними вакцинами проти кору. Вжито першочергових заходів до запобігання поширенню хвороби. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.