У центрі Рівного годували хлібом часів Голодомору

Сьогодні, 23 листопада, у Рівному вшановують пам'ять жертв Голодомору 32-33 років. Зокрема з 14 до 15 години відбулась акція "Пам’ятаємо про минуле – думаємо про майбутнє", приурочена Дню пам’яті жертв Голодоморів. 

Акція пройшла під гаслом "Спробуй на смак Митний союз". Кожен зміг скуштувати хлібину, випечену за рецептами часів Голодомору – з кори, лушпиння, макухи.

- Тут є і овес, і кора, яку ми назбирали у лісі, додали лушпиння. Однак, навіть хліб за таким рецептом був би занадно розкішним у порівнянні із тим, що їли у ті роки люди, - зазначила одна із чотирьох заступників голови об'єднаної політичної сили Народний Рух України Світлана Ніколіна.

На сьогодні у центрі Рівного відбудеться ще кілька акцій по вшануванню пам'яті жертв Голодомору 32-33 років.

Паралельно із цим на майдані Незалежності тривають виступи, із закликами прийти завтра 24 листопада на Євромайдан, який розпочнеться о 13:00 годині. У кого ж є можливість - просять їхати у Київ. Працює "відкритий мікрофон", де кожен може на загал висловити свою думку щодо подій, які відбуваються в Україні по євроінтеграції та її призупинення. За подіями спостерігають шість працівників міліції.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.