Репортаж: Сьогодні в Рівному Євромайдан

Сьогодні в Рівному відбувається головна акція протесту - Євромайдан. Небайдужі рівняни на Майдані Незалежності протестують проти призупинки інтеграції України в ЄС. Тут Ви зможете переглянути прямий репортаж з місця події. 

 

 

У соціальній мережі «Фейсбук» у групі «Рівненщина політична» Святовлав Клічук закликав  політичні партії не робити акцію партійною:

«Звернення до всіх партійців, - пише Святослав. - Хто хоче завтра прийти на Євромайдан, величезне прохання, давайте якщо будемо з прапорами, то тільки України та ЄС. Без партійних. Два дні багато людей про це говорили. Два дні відбувається акція силами громадськості. Давайте це збережемо. Я говорю Вам як партійний, давайте поставимо спільну мету вище вузько партійної».

12:45 Міліціонери чатують мирне зібрання.

На Майдан Незалежності прийшло більш ніж півтисячі людей різного віку. За Європу виступають як маленькі діти, так і пенсіонери. 

13:00 Мітинг розпочався. 

13:10 Партії агітують за вступ України в ЄС. 

13:20 Рівняни оплесками засвідчують свою підтримку Євроінтеграції. 

13:30 У натовпі можна помітити депутатів міської та обласної ради. Партійні прапори фактично відсутні. 

13:40. Велосипедисти Рівного їздять по місту з прапорами ЄС. 

Діти теж підтримують ЄС. 

Дорослі - солідарні. 


Нагадаємо, що у Рівному розпочалась безстрокова акція протесту проти згортання євроінтеграції України. На Євромайдан сьогодні прийшли більш ніж півтори сотні рівнян. О 12 годині у пятницю, 22 листопада, на майдані Незалежності відбулась спонтанна акція протесту, на яку прийшли як політики, представники політичних партій, громадські активісти, так і пересічні рівняни, яким небайдужа доля України.

 

Для всіх постійних читатів пропонуємо прямий репортаж з Євромайдану в Києві від наших кореспондентів. Слідкуйте за розвитком Єврореволюції в режимі он лайн. 

Читайте також: 

У Рівному обурені люди вийшли на Євромайдан. ФОТО

У Рівному буде Євромайдан

Рівненські прихильники Євросоюзу штурмуватимуть столицю

Рівняни вимагають Євроінтеграцію. ОПИТУВАННЯ

 

Сьогодні відзначають дев'яту річницю Помаранчевої революції

Ключові слова: 

Коментарі

А кому в Європі потрібна така країна, у якій тільки й роблять, що чубляться? Шлях України - це європейський шлях, але якщо ми не можемо поважати один одного, то й поважати нас ніхто не буде.

Ніколи ще добро не творилось на майданах. Для прийняття судьбоносних рішень є інша трибуна. І там є представники основних партій. А чи була користь від попередньго питання сумнівне.Результат мізерний. Вивести на майдан пенсіонерів і дітей , навіть дорослих, нехитра наука, були б гроші.

Ригло активізувалося, значить їх кінець скоро. Ще б вирахувати цих ботів, ну і самі знаєте що з ними зробити. ДАвайте спробуємо, хто може по айпі?

ти даун тупорилий, за Юща набагато карще жилося, навіть за Кучми, баті твого Яника.
Чесно? Плюнув би тобі в морду пєрєдаст-простітутка продажна.

Ригоботи так сцять компотом, пишуть тут про якісь гроші, які людям ішли. Не розуміють уроди, що людей цим ще більше озлоблюють. Я впевнений на 100% що бандита не виберуть у 15 році, і знесуть його маданом, якщо захоче знову фальсифікацію створити. Але на цей раз буде 3-тя ходка в тюрагу!

далбайоб, ти хоч би нік свій змінював, щоб не палитись.
А то скрізь бля Іван Вітер.
Розумію що трошечки тупий і дибіл, не ображайся сильно на природу

За Європу! Там наше майбутнє!

Да, і прийде до влади ще один азіров і зразу рай прийде на землю українську, або азуров який два слова зліпити не може буде просто пізд...ц як тягово. Ви барани з овечками..........

Да, і прийде до влади ще один азіров і зразу рай прийде на землю українську, або азуров який два слова зліпити не може буде просто пізд...ц як тягово. Ви барани з овечками..........

У вас по воскресеньям на диване в правом боку не болит?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.