У центрі Києва вже зібралися більше 100 тисяч людей, які хочуть в Європу

Більше 100 тисяч людей зібралися в центрі Києва на мітинг за "Європейську Україну!" станом на 12:50 24 листопада, пише "Українська правда". 
Про це у прямому ефірі з місця події повідомляє "Громадське телебачення", посилаючись на неофіційну інформацію правоохоронців.

Як відомо, о 12-ій годині дня в неділю у Києві почалася хода "За Європейську Україну", яка рухається через Майдан в бік Європейської площі. О 13:00 біля "Українського дому" запланований мітинг на підтримку євроінтеграції.

Ключові слова: 

Коментарі

ЧАС ВЖЕ ВІДПОЧИВАТИ державним службовцям і зокрема працівникам Рівненської ОДА, вони сьогодні плідно покоментували. Добраніч, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ. добраніч АЛЬБІНА, ЗОРЯНА, МАКСИМ, ІВАН, супер вітер, вітродув, І К ТА ІНШІ ЛЮБИТЕЛІ ПРОТЯГІВ ;))))))))))

Це поки в Вознюка чи Осуха бабло є то ти і заробляєш, як тільки обосрут...я дані особі і протранжирять свій накрадений капітал на утримання таких дурбецлів як ти то ти сразу звони на корону)

Це Вас мама з татом навчили...

Іване він і в африці іван, за запрошення на роботу дяку,. але не потребую.,бо на своїй фірмі непогано заробляю, а вас бачу затримка у виплатах, ну як у всіх державників,але ви і безплатно полижете!

О і як тут без главного троляки)))) шановний ідіть вже на нормальну роботу, я торговим роблю мож і вас підтягну (звоніть на корону), а то тролить це воно якось не солідно)

Шановна, українці нікого не смішать окрім Вас, будувати Україну з тими хто при владі це нонсенс, вони тільки те і будуть будувати що достатки своїм родинам, а ми як дєрмі були так і будемо, і не думайте що Вас це омине чи ваших дітей!!!! А нарахунок будівництва Європи у нас це підтримую, та ми в принципі і нікуди не уходим, ми обираєм шлях - Європа чи путяазія!!!

Прикро, що українці вкотре всіх смішать. Вже один був один Майдан, і що? Польові командири отримали на Майдан дозвіл " мати свій народ коли захочуть і як захочуть" + бабло з Америки.
Старі обличчя, понівечені діоксином, пішли в історію, підросла нова генерація політиків, якій теж потрібно забезпечити місце під сонцем. Не будьмо клоунами, будуймо самі Європу в нашій Україні! Да таку, щоб ті німці та поляки самі до нас просилися!

Чим вам те ЄС так вподобало ? Ну вступим і що ? Польща вже хоче вийти наприклад ....

Я на Майдані, дума, что это провокаторы, а не сторонники юща.

Серж - дол-еб, это ж диагноз, он небось живет еще мыслями о сталине, мао и ему везде мерещатся геи. Пойди потрах...и попустит, если шиза еще полностью не съела остатки мозга.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.