Марія Конощук оскаржує відсторонення від керівництва "Батьківщиною" Рівного

Депутат Рівнеради Марія Конощук подала апеляцію першому заступнику голові партії Олександру Турчинову та голові центральної контрольно-ревізійної комісії Руслану Забзолюку на зняття її з посади керівника міської організації партії та виключення з обласного бюро. Вона зуважила, що виконуючий обов’язки голови Рівненської обласної партійної організації ВО «Батьківщина»Микола Кучерук порушив легітимність міської партійної конференції і обрав шлях «чистки» у міській партійній організації не дивлячись на заслуги та регалії.

— Все що відбулося щодо мене та інших членів партії пройшло заочно, коли розглядалася справа, як на обласному бюро так і на засіданні Політради партії, що є грубим порушення мого права як члена партії, - зауважила Марія Конощук.

У своєму зверненні вона зазначила:

Вимушена звернутися до Вас у зв’язку з подіями в Рівненській міській організації, які відбулися з призначенням Кучерука М. Г. на посаду. З першої зустрічі ним було заявлено про те, що я маю докласти зусилля, щоб головою Рівненської міської партійної організації була обрана Кульчинська Г. Г., для зміни обличчя партії та підняття її на новий рівень, яка займає посаду заступника міського голови з гуманітарних питань в м. Рівне. Я дала згоду, за умови, що цей процес відбудеться через конференцію. Така Статутна дія ще більше би згуртувала партійний актив. Адже в партію влилися члени «Фронту змін», «Народного руху», яких необхідно було б ввести в склад міського бюро чим посилити процес об’єднання. Але з часом,  на  запитання журналіста Антоніни Торбіч(інформаційно-аналітичний портал «4 влада») що я думаю про призначення Кульчинської Г. Г., я відповіла, що Кульчинській Г. Г. слід визначитись чи вона голова опозиційної партії чи вона заступник міського голови, адже ми не провладна партія?  Він провів широку пропаганду у місцевих ЗМІ та інтернеті і під цю чистку попали Володимир Зиль «Батьківщина молода», Юрій Запорожець – голова фракції та решта депутатів фракції «Батьківщина».

Звільнення мене з посади голови згідно пунктів 3.10 мені незрозуміле особливо, 3.11, 4.5.3 та 5.3.3. Статуту партії ВО «Батьківщина». Ми не отримали відповіді на звернення депутатів фракції «Батьківщина», голів первинних партійних організацій до Політради партії, не приїхали працівники Центральної контрольно-ревізійної комісії, щоб зустрітися з нами та розглянути напрацьовані матеріали.

Громадськість міста та партійний актив шоковані розвитком таких подій, адже йде процес, в черговий раз, знищення опозиційної партії «Батьківщина» як такої. Цього домагалися міські депутати фракції «Свобода», адже їм уступили місце до Верховної ради України (депутат Осуховський О. І., який не провів ще жодного прийому громадян в місті), місце на довиборах в обласну раду (Бучинський Олексій) і завершити цей шлях «Свобода» запланувала зайти в 2015 році у міську раду на чергових виборах із своїм міським головою.

Нагадуємо, що у рівненській "Батьківщині" продовжуються ротації. Новопризначений виконуючий обов'язки голови обласної організації Микола Кучерук повідомив, що зміни будуть і у міській опозиції Рівного. Міську організацію очолить заммера Галина Кульчинська, а фракцію в міськраді – Віталій Першогуба. Марію Конощук та Юрія Запорожця обласне бюро партії вирішило відсторонити. Одразу ж після цього пан Першогуба вирішив відмовитись від пропозиції Кучерука. А Галина Кульчинська зауважила, що все детально обдумує, але немає мерських амбіцій

Пізніше стало відомо що за рішення Політради партії обласне бюро партії вирішило, виключити з лав ВО "Батьківщина" екс-керівника фракції у Рівнераді Юрія Запорожця . А депутатів Володимира Зиля та Марію Конощук, яка донедавна очолювала Рівненську міську організацію цієї партії, виключили із бюро міської організації політичної сили. Пізніше виключили з "Батьківщини" ще одного депутата - Ольгу Покальчук.

Ключові слова: 

Коментарі

А для Кульчинської на свого племіника можна красти землю, працювати на владу і бути головою опозиційної партії? Кульчинська навіть не прийшла на євромайдан натомість направила для виступу колишнього рекетира.

Марія Василівна, Ви коли писали Турчинову апеляцію вказали, що Ви вкрали у громади міста 10 сот землі на свою дочку Наталію??? Досить брехати рівнянам, членам ВО "Батьківщина" і журналістам!! Ви крадете землю разом з Запорожцем і Зілем, а потім ображаєтесь на справедливе покарання?? А чому ви не кажете, що Вас вже виганяли з Батьківщини в 2002 році за те що Ви вкрали 7000 гривень з партійної каси??
Микола Герасимович, якщо Ви це читаєте, то ми, члени Батьківщини закликаємо Вас - доведіть справу до кінця!!! Досить депутатам-землекрадам ганьбити Юлію Володимирівну і всю партію!! Микола Герасимович, якщо Ви з цією бандою не розберетеся - вони Вас з"їдять.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.