У Рівному на організаторів Євромайдану відкрили кримінальне провадження

У соціальній мережі "Фейсбук" зявилась інформація про те, що на організаторів Євромайдану у Рівному відкрито кримінальне провадження:

"Сьогодні чергові міліціонери на майдані Незалежності повідомили про те, що на організаторів Євромайдану відкрите кримінальне провадження, за статтею - "Хуліганство". Якщо про конкретику, то це за кульки які полетіли в небо із портретом Януковича".

- До мене підійшов начальник охорони порядку і повідомив, що по факту запуску кульок в небо буде відкрито на мене кримінальне провадження, тому що я відповідальний за організацію майдану. Офіційно ще ніякого не було листа. Проте сказали що в понеділок будуть розбиратись, - розповів активіст Віталій Примак.

За інформацією громадських активістів, кримінальне провадження було відкрито також на Марію Конощук, Олександра Курсика, Святослава Клічука та Зураба Кантарію.

Нагадаємо, 22 листопада, у Рівному активісти "відправили в космос" повітряні кульки, до яких був прив'язаний портрет Януковича зі словами: "Ми - не раби. Раби - не ми" та "Зека за грати".

Читайте також:

Репортаж: Сьогодні в Рівному Євромайдан

У Рівному буде Євромайдан

Рівненські прихильники Євросоюзу штурмуватимуть столицю

Рівняни вимагають Євроінтеграцію. ОПИТУВАННЯ

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.