Острозькі студенти готові до безстрокових актів непокори на Євромайдані

В Острозі, як і в інших регіонах України, 24 листопада, студенти провели акцію протесту та не згоди у зв’язку із спробою зриву підписання угоди про Асоціацію між Україною та Європейським союзом. Організаторами та учасниками акції були студентські активісти, що добровільно вийшли на центральну площу міста на знак солідарності із протестуючими на Майдані незалежності та Європейській площі у Києві, - про це сайту "ВСЕ" повідомив студент Острозької академії.

Акція організована студенством із метою висловити своє занепокоєння зміною вектору зовнішньої політики України; виявити своє бажанням до подальшого проєвропейського курсу розвитку країни; підтримати загальнонаціональну акцію

Студенти та жителі міста вийшли сьогодні на "Євромайдан" в Острозі попри затяжний дощ, підготовку до сесії та власних планів у вихідний день, оскільки головним для них сьогодні є доля Української держави. Акція протесту проходила виключно під національними стягами, групове виконання гімну України та вигукування гасел: "Україна – серце Європи", "Молодь думає про майбутнє, молодь обирає Європу", "Ми – українці, ми – європейці".

Нагадаємо, також, що акція протесту проти спроб чинної влади провалити підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС відбувалася в Острозі і в п’ятницю. За словами  організаторів та учасників акції, вони готові до проведення подальших акцій протесту із можливістю їх переростання у безстрокові акти непокори, у разі якщо чинна влада не прислухається до голосу народу та молоді.

Коментарі

Витрюган ,он же и никто -троллик ,то втяни живот и ходи так!

Друже, не завжди і не все можна виміряти баблом, іноді варто вимірювати все життям та здоров'ям своїх дітей, а зараз і настав такий час, путяазія чи Європа!!

Якщо ця акцію провели самі студенти респект їм, а ті акції і те блядст....о що коїться в києві і других містах, де люди за бабло стоять то це повна ганьба опобздиції

студенти ОА це еліта нашого народу, це люди мислячі і в більшості своїй патріотичні...

О вони завжди раді шлангануть з пар, тільки б повод був

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.