У Рівному зняли аматорську кінометражку "Холостяцька кухня"

Що їдять та п’ють холостяки, про що вони говорять? Для жінок, це тема за сімома замками. Проте відкрити цей секрет наважилися два КВНщики: Володимир Муляр та Дмитро Давидчук. Вони відзняли першу серію короткометражного аматорського відео-проекту «Холостяцька кухня». Тепер ми дізналися: чоловіки філософствують на різні  теми, зокрема, звісно - стосунки та кохання. 

Ідея нового проекту полягає в тому, щоб розповісти глядачам, як ведуть себе у неформальній домашній обстановці, ті хто ще не наважився одружитися – справжні холостяки.

 

Герої  сидять на кухні і в іронічно-сатиричній формі ведуть бесіди на різні теми, у формі так би мовити КВНівського стьобу. «Холостяцька кухня» - це історія кардинально різних персонажів. Перший герой працює електриком у бібліотеці, а другий письменником - він пише на різні теми вдома. Холостяки «випивають», палять цигарки та  жартують один над одним.

Володимир Муляр

- Це пілотна перша серія, добре підготовлена імпровізація. Будемо вдячні за коментарі до відео, щиро приймемо критику. Ми разом із Дмитром знімаємо квартиру, через це виникла така ідея, оскільки ми пишемо у співавторстві КВНівські сценарії, - розповідає актор фільму Володимир Муляр. –  У нас на кухні вечорами зародилося багато сатиричних діалогів і тоді Діма запропонував збити сценарій і на «імпровізі» відзняти. Я погодився. Працюємо зараз над монтажем. Як на мене вийшло цікаво, цікавий саундрек написаний і виконаний острожанином Анатолієм Тимощуком «Tol4ik». Ми впевнені, що проект знайде, як і своїх критиків так і аудиторію.

Відео змонтують вже найближчим часом.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.