Рівнеоблводоканал віддадуть приватникам та збільшать тарифи?

Віддати у приватні руки, передати у власність міста чи залишити на утриманні області? Долю рівненського Водоканалу вирішували сьогодні, 25 листопада, під час другого засідання робочої групи на чолі з депутатом обласної ради Романом Василишиним.

Деякі присутні депутати виловлювалися щодо передачі водоканалу у приватні руки та про необхідність збільшення тарифу на воду для населення. Депутат Рівненської обласної ради Віталій Грицак зазначив, що немає різниці у чиїй власності перебуває водоканал, потрібно переглянути фінансово-господарську діяльність підприємства.

- Хіба приватний бізнес користується іншими законами економіки? Чи система державного управління є такою відсталою? Це помилкова думка. Немає різниці куди перейде водоканал, адже закони економіки діють ті ж самі. Причина в іншому - у фінансово-господарській діяльності підприємства. Потрібно розібратися, відкинути політичну складову. Головна наша біда – це тариф. Ми повинні в черговий раз звернутися до НКРЕ щодо перегляду тарифів. У разі відмови – звернутися до прем’єр міністра та інших. Існують закони економіки і їх ніхто не відміняв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Рівного не хоче забирати збитковий "Рівнеоблводоканал"

Всі члени робочої групи одностайно дійшли висновку: необхідно відмінити рішення обласної ради від 22 квітня 2011 року "Про передачу РОВКП ВКГ "Рівненоблводоканал" у власність територіальної громади міста Рівне", через те, що місто фінансово не спроможне утримувати підприємство.

Голова робочої групи Роман Василишин зазначив, що долю "Рівнеоблводоканалу" вирішать вже на наступному засіданні, 10 грудня 2013 року.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.