Через портрет Януковича можуть судити депутатів Рівнеради

Запуск фото Президента України Віктора Януковича разом із повітряними кульками в космос у Рівному назвали хуліганством. Як повідомляє кореспондент ІА Ервеюей, за цим фактом вже відкрили кримінальне провадження та проводиться слідство.

За словами Надії Юрчук із Рівненського міського відділу міліції,  відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 296 Кримінального Кодексу України по факту підняття Президента України в космос.
- Наразі проводиться слідство, з’ясовуються ініціатори такої ідеї та інші причетні особи. Хто за це відповідатиме встановить слідство, - додала Надія Юрчук.

Нагадаємо, 22 листопада під час Євромайдану в Рівному в небо запустили повітряні кульки, до яких було прикріплено фото Президента України Віктора Януковича. Таким чином рівняни вирішили показати своє невдоволення діями Президента, який різко змінив курс України від Євроінтеграції до Митного Союзу. Серед тих, хто відпускав портрет Януковича на кульках були і два депутати Рівнеради - Марія Конощук та Олександр Курсик.  Як стало відомо з неофіційних джерел сайту "ВСЕ", по кримінальному впровадженню крім депутатів також проходять громадські активісти  Зураб Кантарія та Віталій Примак. 

Коментарі

Таких як Курсик, потрібно в три шиї гнати з Рівнеради

Свого вознюка запустіть, але тоді вам ніхто пару рублів за коменти не дасть)))))

Будеш рішать????))))))) авторитет?

Курсик вирішив себе пропіарити стосовно євроінтеграції, та ось халепа... інструмент неправильний підібрав.

Влучно сказано про те, що Олександр намагається своєю "євроактивністю" повернути собі попередній імідж та авторитет...та от не все тут так просто!

Ви що хочите діда без землі оставити? Курсик попався на злодійстві земельки от і викручується як може.

Ой!Технологию обьясните ,пожалуйста!!!

Так не шути, ато і сам злетиш у воздух тільки не шариках..

Та ні скоро Берташа запустимо)

Краще б курсика так запустили на шариках, більша польза для суспільства була б.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.