Завтра відбудеться позачергова сесія Рівненської облради

Завтра, 26 листопада о 15:00 годині відбудеться позачергова сесія Рівненської обласної ради. Як повідомив депутат облради Михайло Кириллов вже підписано відповідне розпорядження. 

Нагадаємо, через відмову керівництва України від євроінтеграції, депутати Рівненської обласної ради скликають позачергову сесію.

Як повідомив керівник фракції «Батьківщина» в обласній раді Михайло Кириллов, під зверненням про проведення позачергової сесії підписалося 27 депутатів.

До Порядку денного включено одне питання: "Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо ситуації навколо підписання угоди про асоціацію України з Європейським Союзом".

Кілька хвилин тому, депутати Рівнеради вже прийняли на позачерговій сесії рішення про звернення  до Президента України та Голови Верховної Ради України з приводу підписання Угоди про Асоціацію з ЄС. За це рішення проголосувало 40 депутатів. На сесії були присутні 42 депутати з усіх фракцій, окрім Партії Регіонів. 

Коментарі

Два депутати тушки?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.