На Рівненщині корупціонери сплатять 30 тисяч штрафу

З початку 2013 року правоохоронними органами області закінчено розслідування у 39 кримінальних провадженнях про корупційні злочини стосовно 40 осіб. Обвинувальні акти стосовно останніх скеровано до судів, в тому числі 23 з укладенням угод, - повідомив виконувач обов’язків прокурора області Юрій Мельник. - З числа надісланих до суду кримінальних проваджень 21 розслідувано органами прокуратури.

З направлених до суду обвинувальних актів про кримінальні правопорушення більше 50 відсотків стосуються найнебезпечнішого прояву корупції – одержання неправомірної вигоди. 17 корупційних злочинів виявлено у бюджетній системі, 4 – у сфері земельних правовідносин.

За словами Юрія Мельника у поточному році також складено та направлено до суду 70 протоколів про вчинення адміністративних корупційних правопорушень. За результатами розгляду частини цих протоколів до адміністративної відповідальності вже притягнуто 53 особи. На винних осіб накладено стягнення у виді штрафу в сумі 30 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Це добре, що корупціонерів притягують до відповідальності. Так їм і треба! Видно нарешті, що влада не голослівна в боротьбі з корупцією. Всіх би порушників виявити та покарати - був би порядок!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.