Рівненський "УДАР" збиратиме підписи проти Азарова

На минулих вихідних, 23-24 листопада, близько двох тисяч українців вийшли на майдан Незалежності та висловила свою незгоду із останніми політичними подіями щодо зупинки євроінтеграції України.

- Коли закликали людей вийти на майдан Незалежності, ми знали, що люди вийдуть, але що вийде близько двохсот тисяч українців, ми не очікували. Не очікували такої кількості, бо знаємо, яка існує апатія відносно закликів опозиційних сил. Тим не менше люди вийшли, і лідери зі сцени разом зі словами подяки попросили не розходитись та стояти до перемоги, - коментує події прес-секретар Рівненської обласної організації партії "УДАР" Сергій Мініч.

Цього тижня "ударівці" планують залишатися на майдані до моменту  проведення саміту, та висувають три вимоги:

- відміну указу Миколи Азарова про зупинку до підготовки угоди із ЄС;

- відставку Миколи Азарова із посади прем’єр-міністра України;

- виконання Президентом України своїх безпосередніх обов’язки та його поїздки до Вільнюса із метою підписання угоди про асоціацію із Євросоюзом.

У Рівному партія "УДАР" збирається організувати координаційний штаб, куди запрошуються активісти та представники опозиційних політичних сил. На меті є створення єдиної команди, яка буде координувати усі дії по боротьбі за євроінтеграцію.

Завтра, 26 листопада "УДАР" на Майдані Незалежності планує поставити намет, де збиратимуться підписи рівнян щодо відставки Миколи Азарова. Оскільки опозиційна сили переконана, що уряд має відповісти за те, що не послухавши волю України перекрив їй дорогу до Європи, - зазначив Сергій Мініч.

Коментарі

По ходу вигоріло, і то не мало. Намет коштує грошей, на приміщення під координаційний центр також кошти потрібно, на оргтехніку, витратні матеріали... Чи все це має з неба впасти?

Бот,кабель за корягу не зацепиться на двух сайтах строчить!!

Перший день мітингів був днем невизначеності, адже політичні сили спостерігали "варто чи не варто". І ось вирішили. А давайте вдруг "щось вигорить".

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.