Рівненський співак серед лідерів у "Битві хорів"

На минулих вихідних паралельно із політичними перепитіями на майдані Незалежності у Києві, українці змагалися і у іншій битві, щоправда пісенній. Вчора, 24 листопада на телеканалі "1+1" відбувся перший вокальний поєдинок між командами телепроекту "Битва хорів", участь у якому бере і рівнянин Микола Бобрик.

У битві брали участь вісім хорів, на чолі яких виступали: Олег Скрипка, Ірина Білик, Злата Огневич, Алессандро Сафіна, Володимир Гришко, Руслана, Наталія Гордієнко та Гарік Кричевський.

Суддями зіркового телешоу є заслужена артистка України, співачка Ніна Матвієнко, народний артист Росії, керівник "Хору Турецького" Михайло Турецький та креативний продюсер телеканалу "1+1" Анатолій Єрема.

Більше про правила шоу та закулісні події читайте тут: Рівненський співак разом із Русланою хоче перемогти у "Битві хорів"

У вчорашньому поєдинку три команди (це команди Гаріка Кричевського, Володимира Гришка та Алессандро Сафіна) отримали найнижчі бали від суддів. Проте вирішальним є голосування глядачів у студії, де відбувається битва. Глядачі віддали найнижчий відсоток своїх голосів – 26% хору Володимира Гришка, трішки більше – 34% Гаріку Кричевському та 40% - учасникам команди Алессандро Сафіна. Із таким невтішним результатом хор музичного наставника Володимира Гришка і залишив телепроект.

В той же час, львівський хор зіркового наставника Руслани Лижичко отримав від суддівської колегії 30 балів (по 10 балів від кожного судді) та автоматично перейшов до наступного раунду. Нагадаємо, що саме у складі львівського хору і змагається рівненський співак Микола Бобрик.

На фото: Команду Руслани позитивними відгуками відмітила Ніна Матвієнко за відмінне виконання її пісні "Квітка душа", та Анатолій Єрема - за чуттєвість виступу.

Отож, вболіваймо за нашого співака, львівський хор та слідкуємо за перебігом подій телешоу на сайті чесних новин "ВСЕ".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.