Рівненські представники «Свободи» закликають їхати у Київ

Завтра, 26 листопада відбудеться позачергове засідання сесії Острозької міської ради. На порядку денному розгляд питання про звернення депутатів до Президента та Верховної Ради України з вимогою підписати угоду про асоціацію з Євросоюзом.

Про це повідомив помічник народного депутата від Рівного Олега Осуховського (ВО "Свобода") Сергій Рибачок.

- Вчора рівненські свободівці активно взяли участь у акції, яка відбувалася на площі Рівного. Проте більшість активістів партії вирушили до Києва, оскільки відомо, що доля країни вирішується саме в столиці та у Вільнюсі, - зазначив Сергій Рибачок.

Помічник Народного депутата зауважив, що мітинги у Києві ні в якому разі не зменшують політичну вагу пікетів у обласних центрах.Та додав, що чим більше проходитиме акцій на підтримку євроінтеграції у селах, містах, обласних центрах – тим краще. Але важливим є те, щоб максимальна кількість людей  все ж була у столиці.

Коментарі

Да не паникуйте так! А то может случиться температура ! А от нее желудок очень садиться!))

Ага, оце зараз покину роботу й поїду допомагати прийти до влади найбільшій брехусі України Фаріон і нацисту Михальчишину.. Свобода - партія цинічних брехунів, і тільки. Підняли той прапор, що в тренді, й вимахують.. зміняться часи, і як показує приклад Фаріон, будуть махати зовсім іншими стягами...

То стушите гуся и сьеште по такому поводу!!

Будуть гроші-будуть акції і у селах, і у містах

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.