У Рівному міліціонер погрожує журналістці. ФОТО

Правоохоронець, яка стала героїнею однієї з публікацій серії "Рівненські міліціонери в соцмережах", Ольга Юхніч погрожує журналісту сайту "ВСЕ". Такий висновок можна зробити з переписки журналістки Вікторії Мамотюк з правоохоронцем в мережі "ВКонтакті". Обурена публікацією міліціонер написала:

"Я не у формі і це світлини з моїх відпусток. А те що ви перековеркали правду то за таке вибач можна і по фейсу заробити. Але я вас не осуджую просто я завжди знала шо шурналісти рідкісні сво...і".

Редакція сайту "ВСЕ" припускає, що фраза "заробити по фейсу", написана в емоціях і навряд чи є правдивою погрозою. Навряд чи працівник правоохоронних органів, завдання якого захищати громадян, може погрожувати. Ми також розуміємо емоційне обурення з приводу публікацій. Однак зазначимо, що їх метою не є образа працівників міліції. А виключно бажання звернути увагу на те, що працівник міліції має бути гарантом безпеки і прикладом для наслідування. Тому й варто було б правоохоронцям добре зважувати всі "за" та "проти" перед тим, як виставляти відверті фото у ВІДКРИТУ та ПУБЛІЧНУ соціальну інтернет-мережу.

Ключові слова: 

Коментарі

я не бачу тут погроз по-перше тому що дана журналістка не виклала повної переписки, по-друге Конституція України відносить до громадян також і працівників міліції, які також мають права передбачені ж нею. Також не встановлено коли саме дані фото були виставлені до мережі до роботи в ОВС чи під час цього. Законодавство України має захищає кожного громадянина України не залежно від його місця роботи та статусу. І хочеться журналістам сказати, що перед тим як про щось писати то дану інформацію спочатку перевіряють.

Шановні міліціонери-колеги!! Ми знаодимося на публічній службі! Ми не приватні особи.. тому думайте, які фото ви викладаєте в мережу.. не ганьбіть нашу роботу ще більше...

Доречі, а де тут погрози?

а ще не викладали особисті фото журналістів? цікаво подивитись на це буде, а ще пишуть, що "герой" некто "Тітушко" скоро і сам стане журналістом, ще й два ток-шоу вестиме, оце буде цікаво, що про це скажуть нинішні "аси пера"?

Але саме цікаво, що обидві думки описані в коментарях мають своє і місце, і обгрунтування...

Іноді я боюсь ходити по вулиці, тому що не відчуваю безпеки. Страшно. Але не через хуліганів, а через міліціонерів, які повозять мене в бобіку, а потім відпустять за двадцятку (кави попити - погрітися). Або через міліціонерів, які курять поблизу мого дому, біля місця розташування "Беркута" на Відінській, матюкаються і вихваляються, як обшукували якихось "п'яних і задрипанців" чи як "розминалися з бійцями на дискотеці".
Це тобі не Дядя Стьопа.
Особисте життя, кажете, не повинно грати ролі?! А ви мене питали, чи хочу я, щоб таке-от бидло захищало мене?! А хто мене від цього бидла захищатиме?!
Дайте мені чисту міліцію, зразкову, пристойну, європейську!

Шановні, це низько копатися у приватному житі людини,вона також має право на особисте життя, за межами служби в ОВС, а той факт, що ви випустили цей матеріал лише свідчить про те, що вам абсолютно не має про що писати,або ви бездарі і не можете відшукати дійсно вартий нашої (читацької ) уваги матеріал) Творчих вам успіхів)

От наверно холодными зимними вечерами свяжет варежки ,ужин приготовит.

І це така особа вже три роки працює в міліції? Ганьба!!! Ганьба такій міліції і тим хто її очолює. Чим займаються психологи і безпосередні керівники цієї Ольги Юхніч? Чому вони небачать або бачать але приховують нахили до збочень в її поведінці? А може вона прийшла на роботу з нормальною психікою а це її так зіпсувала робота та колектив в якому вона працює? Якщо безпосередні керівники не звільнять її то слід шукати депутатів і політиків які зададуть питання керівництву Рівненської міліції про доцільність перебування в міліції цієї особи і з`ясувати чи вона там не остатня.

Немає до кого домагатися, то домагуються до міліціонерів., притому домагуються до молодих міліціонерів, які пропрацювали в ОВС всього 2-3 роки, чому ніхто із журналістів незнайдуть фото керівників і не прокоментують іх фото??????Керівники Рівненської міліції є такоє в соцмережах.....

Всі ці фото слід покласти на стіл обласному керівнику міліції і міністру. Хай пишаються своїми кадрами. Є в міліції товар який можна виставляти на трасу.
Ключові слова:

Рівне міліція еротика алкоголь Громадськім активістам слід зайнятися звільненям з міліції цього перевертня в погонах. Цікаво де вона справжня на фото чи на роботі?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.